بازی

شایعه: اولین بسته الحاقی Cyberpunk 2077 در Gamescom نمایش داده می‌شود

شایعه: اولین بسته الحاقی Cyberpunk 2077 در Gamescom نمایش داده می‌شود

رویداد Gamescom در هفته پیش‌رو برگزار خواهد شد و کلن میزبان آن خواهد بود. به‌نظر می‌رسد که خبرهای زیادی در این مراسم انتظار ما را می‌کشند.

انتظار می‌رودکه در تاریخ 1 شهریور (23 آگوست)، بیش از 30 بازی به نمایش گذاشته شوند. در میان پروژه‌هایی که نمایش آن‌ها در این رویداد تایید شده است، چیزهای جالب زیادی وجود دارد؛ از جمله Hogwarts Legacy، The Callisto Protocol و Life on Life.

تبلیغات

شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه اولین DLC بزرگ بازی Cyberpunk 2077 ممکن است به عنوان بخشی از نمایش‌های Gamescom 2022 معرفی شود. بازیکنان این نتیجه‌گیری را از پیامی در حساب رسمی Cyberpunk 2077 انجام دادند. پیام آلمانی Wann Cyberpunk -Expansion؟ در این حساب دیده شد. به یاد بیاورید که اولین بسته الحاقی Cyberpunk 2077 در ابتدا قرار بود در سال 2021 منتشر شود، اما هنوز اطلاعاتی از آن ارائه نشده است. نقشه‌ی راه Cyberpunk نشان می‌داد که یک DLC داستانی در سال جاری برای بازی منتشر خواهد شد.

masoud pc gamerSaleh ram 4 gamerDr.PyroInvisible bearded userامینDARKSIRENsamulsoosmarFlochamiklov1100گیمری عادیHerfeiyCorvoAlborzAlbertاتزیو آدیتورهkianazdaddy.kianazpeyman3@alistarmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا