بازی

شایعه: بازی System Shock Remake تا مارس 2023 تأخیر خورد

شایعه: بازی System Shock Remake تا مارس 2023 تأخیر خورد

طبق تاریخ لیست شده در استیم از بازی System Shock Remake که برای انتشار در سال 2022 برنامه‌ریزی شده بود، این اثر ممکن است تأخیر خورده باشد.

ریمیک System Shock، ساختۀ استودیوی نایت دایو (Nightdive Studios)، علی‌رغم دریافت تریلری جدید در گیمزکام 2022، هنوز در حال توسعه است. فعلاً جزئیات جدیدی از این عنوان که در حال حاضر برای عرضه در سال 2022 برنامه‌ریزی شده، توسط ناشر آن، شرکت پرایم متر (Prime Matter)، منتشر نشده است.

اگر واقعاً این تاریخ لیست شده از بازی در استیم درست باشد، متأسفانه بازی دوباره تأخیر خواهد خورد. طبق کشف کاربری در توییتر به نام Wario64، ریمیک این بازی در مارس 2023 (اواسط اسفند تا اواسط فروردین) عرضه خواهد شد. استودیوی سازندۀ ریمیک مذکور هنوز پاسخی به این ادعا نداده، اما احتمال اینکه در تاریخ لیست شده اشتباهی شده باشد کم است.

تبلیغات

البته، امکان دارد نسخۀ کنسولی بازی انتشار یابد و تنها تاریخ انتشار برای رایانه‌های شخصی تغییر کند؛ اگرچه، مدیر بخش توسعه‌ی کسب‌و‌کار استودیوی نایت دایو، لَری کوپرمن (Larry Kuperman)، در گذشته گفته بود که روند ساخت نسخۀ رایانه‌های شخصی تقریباً رو به اتمام است، پس احتمالا چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

ریمیک بازی System Shock که ابتدا در نوامبر 2015 معرفی شد، تا به حال چندین بار تأخیر خورده است. در حال حاضر پلتفرم‌های مقصد بازی کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4 و پلتفرم رایانه‌های شخصی تعیین شده است.

DARKSIRENAmir Ringo🇮🇷🇮🇷Starfire🇮🇷🇮🇷

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا