بازی

شایعه: شخصیت Doom Slayer هفته‌ی آینده به Fortnite می‌آید

شایعه: شخصیت Doom Slayer هفته‌ی آینده به Fortnite می‌آید

یکی از افشاگران معروف بازی Fortnite که HypeX نام دارد، به افزوده شدن شخصیت Doom Slayer به این بازی در هفته‌ی آینده اشاره کرده است.

این افشاگر به تازگی از اضافه شدن حالت 40 به 40 با عنوان Zero Build به بازی خبر داده بود. پیش از آن کاربری با نام MidaRado به سه احتمال موجود برای کراس‌اور (Crossover) آینده‌ی Fortnite اشاره کرده بود که این افشاگر بنا بر دلایلی که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت، احتمال کراس‌اور با بازی Doom را بیش‌تر می‌داند.

نخستین دلیل، رایگان شدن Doom 64 به مناسبت رویداد کواک کان (QuakeCon) پیش رو در فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) است. به همین مناسبت، تخفیفاتی نیز برای بازی‌های دیگر شرکت بتسدا (Bethesda) در نظر گرفته شده است. دلیل سوم هم آنکه Fall Guys اخیراً پوشش‌هایی مربوط به مجموعه‌ی Doom دریافت کرده است. با توجه به این موارد، تنها بازی شرکت اپیک گیمز که با مجموعه‌ی Doom تلاقی نداشته، Fortnite بوده است.

متن توییت مذکور به شرح زیر است:

تبلیغات

به احتمال زیاد، پوسته‌ی شخصیت Doom Slayer هفته‌ی آینده به Fortnite می‌آید. 🔥 @MidaRado درمورد کراس‌اورهای قبلی اشتباه نکرده بود و حالا از سه مجموعه نام برده (شامل Doom هم می‌شود) و ادعا کرده است که کراس‌اور با یکی از آن‌ها هفته‌ی آینده رخ می‌دهد. Doom 64 هم در فروشگاه اپیک گیمز تا تاریخ 25 اوت (3 شهریور) رایگان است.

HypeX

اما کاربری دیگر در توییتر به احتمال وجود کراس‌اوری با The Lord of the Rings اشاره می‌کند. در حال حاضر، ساختار جزیره‌ی Fortnite به منطقه‌ی هلمز دیپ (Helm’s Deep) از ارباب حلقه‌ها شباهت دارد که ممکن است تنها یک Easter Egg باشد و یا به رویدادهای مهم آتی اشاره کند.

با توجه به آنکه در شرف رویداد کواک کان قرار داریم و Doom 64 تنها تا هفته‌ی آینده رایگان است، کراس‌اور با Doom از سایر حدس و گمان‌ها محتمل‌تر به نظر می‌رسد.

DARKSIRENAgJohan LiebertPorfosormeysambmarioعلیZahragamer77Albertنینتندو فن (آنتی فن بوی)تاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)Squatlatex2موایDr.PyroshadowLara Croft

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا