هاست پرسرعت
بازی

شایعه پیرامون قیمت ۱۵۰ دلاری GTA 6 را به سادگی باور نکنید

شایعه پیرامون قیمت ۱۵۰ دلاری GTA 6 را به سادگی باور نکنید

شایعاتی پیرامون قیمت بالا و غیرعادی GTA 6، در رسانه های اجتماعی پراکنده شده‌اند و طرفداران واکنش‌های مختلفی به این گمانه‌زنی نشان می‌دهند.

تبلیغات

آیا GTA 6 زمانی که در نهایت وارد قفسه‌های فروشگاه‌ها شود، بیشتر از بازی‌های ویدیویی استاندارد قیمت خواهد داشت؟ هنوز هیچ کس به طور قطعی نمی‌داند، اما این امر مانع از بحث‌های گسترده میان طرفداران نشده است. قبلاً برای یک بازی جدید ۵۹.۹۹ دلار هزینه می‌شد، با انتشار نسل جدید کنسول ‌ها، این مورد تغییر کرد. اکنون، نسخه‌های استاندارد عناوین AAA با قیمت ۶۹.۹۹ دلار در دسترس قرار می‌گیرند.

با در نظر گرفتن این مورد، هزاران گیمر اخیراً در مورد اینکه عنوان بعدی راکستار (Rockstar) چقدر می‌تواند برای آن‌ها هزینه داشته باشد، حدس و گمان می‌زنند. با توجه به هیاهوی بی‌سابقه‌ای که در مورد بازی بعدی GTA وجود دارد، هر شایعه یا اطلاعات کوچکی به شدت همه‌گیر می‌شود. این دقیقاً همان چیزی است که برای شایعه‌ قیمت ۱۵۰ دلاری بازی، اتفاق افتاده است.

آیا GTA 6 واقعا ۱۵۰ دلار قیمت خواهد داشت؟

در حال حاضر، هیچ کس درک روشنی از قیمت GTA 6 ندارد. شایعات در مورد هزینه ۱۵۰ دلاری هیچ اعتباری ندارند. در اوایل سپتامبر ۲۰۲۳ پس از آن که گزارش‌های سال قبل بار دیگر در حال دست‌به‌دست شدن بودند، گمانه‌زنی‌ها افزایش یافت؛ به ویژه که بودجه یک تا دو میلیارد دلاری بازی مطرح شده بود.

از آنجایی که این بودجه‌، دوباره در کانون توجه قرار گرفت، صفحه‌های هواداری در شبکه‌های اجتماعی شروع به گمانه زنی در مورد افزایش قیمت ابتدایی بازی کردند تا توسعه‌دهنده زودتر به سود برسد. با این حال، تا کنون، هیچ یک از این ادعاها تأیید نشده و صرفا حدس و گمان هستند.

راکستار هنوز اطلاعاتی درباره‌ی هزینه ساخت GTA 6 نداده و هیچ تحلیلگری آن‌ را پیش بینی نکرده. در هر صورت بسیار بعید به نظر می‌رسد که GTA 6 با قیمتی بیشتر از ۷۰ دلار منتشر شود و این موضوع از وادی منطق خارج است.

گیمر دهه شصتیOld fashion GAMERNemesisGBmediumRED DEAD & STARFIELD ❌ مخالف بازنشستگی سوسمار ❌lul-bookGG77ARYAPSAMGBrainiacGame4Ever𝕄𝕄𝔻 ℝ𝔼ℤ𝔸Starfieldاپوزوسیون gsxrآریا حمیدیانJavad.StarRonda3doKratosmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا