بازی

شایعه: DLC بازی Horizon Forbidden West شامل قبایل جدیدی خواهد بود

شایعه: DLC بازی Horizon Forbidden West شامل قبایل جدیدی خواهد بود

شایعات ساخت یک بستۀ الحاقی برای بازی Horizon Forbidden West در حال افزایش است و اکنون یک آگهی شغلی به محتوای تازۀ احتمالی این بستۀ الحاقی اشاره دارد.

بستۀ الحاقی شایعه شده برای بازی Horizon Forbidden West که به‌تازگی توسط لنس ردیک (Lance Reddick)، بازیگر نقش Sylens، ظاهراً اشاراتی به آن شده بود، اکنون با توجه به آگهی شغلی استودیوی گوریلا گیمز (Guerilla Games)، تقریباً رنگ و بوی واقعیت به خود گرفته است. انتشار یک DLC برای Horizon Forbidden West عملاً امری مسلم بود، اما سونی (Sony) و گوریلا گیمز تا به حال اندک اشاره‌ای به آن نکرده‌اند. هرچند، طبق توضیحات آگهی شغلی مزبور، ایلوی (Aloy) ممکن است در این بستۀ گسترش‌دهنده به اکتشاف نواحی تازه‌ای بپردازد و از قبیله‌های جدیدی دیدن کند.

بازی Horizon Forbidden West در حال حاضر شامل پنج قبیله است. توضیحات آگهی شغلی استودیوی مذکور برای استخدام طراح شخصیت به این صورت است:

تبلیغات

تیم طراحی شخصیت گوریلا گیمز یک گروه چندمنظوره از هنرمندان با یک هدف واحد است، یعنی جان بخشیدن به قبیله‌های متنوع جهان Horizon.

توجه داشته باشید که از دنیای Horizon یک بازی واقعیت مجازی نیز در حال توسعه است، پس این احتمال وجود دارد که فرصت شغلی مذکور، محدود به بازی Horizon Forbidden West نباشد. اما با در نظر گرفتن اشارۀ مستقیم لنس ردیک به Horizon Forbidden West، منطقی به نظر می‌رسد که در کنار توسعۀ بازی Horizon: Call of the Mountain، یک بستۀ الحاقی برای نسخۀ Forbidden West نیز در حال ساخت باشد.

KurosAlborzEzio Auditore da FirenzeامیرmeysambKRATOSEFAN1Ellie TerminatorInvisible bearded userDARKSIREN

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا