بازی

شرکت Bandai Namco یک تیم جدید برای سری Ace Combat تاسیس کرد

شرکت Bandai Namco یک تیم جدید برای سری Ace Combat تاسیس کرد

شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) با همکاری ILCA، توسعه‌دهنده بازسازی‌های Pokémon Diamond و Pearl برای نینتندو سوییچ، یک شرکت جدید تاسیس کرده است.

این شرکت جدید، بندای نامکو ایسز (Bandai Namco Aces) نامیده می‌شود که دفتر مرکزی آن در توکیو قرار دارد. ایسز از دانش هر دو شرکت استفاده خواهد کرد تا به ارائه محتوای عمیق و ماندگار با کیفیتی بالا ادامه دهد. این محتوا شامل بازی‌های جدیدی در سری Ace Combat نیز می‌شود. ILCA اخیرا به توسعه Ace Combat 7 کمک کرده است و طبق وب سایت رسمی، با استودیو ایسز روی پروژه‌های نسل بعدی با استفاده از Unreal Engine 5 کار می‌کند. بندای نامکو ایسز توسط رئیس و مدیر عاملی به‌نام تاکویا ایوازاکی (Takuya Iwasaki) هدایت خواهد شد که قبلا همین نقش را برای ILCA ایفا می‌کرد. او در بیانیه‌ای گفت:

با کمک بندای نامکو، ما می‌خواهیم دانشی را که تاکنون پرورش داده‌ایم به نسل جدید منتقل کنیم تا نسخه جدید این سری را که در تاریخ بازی‌ها ماندگار است، توسعه دهیم. کل تیم تمام تلاش خود را می‌کند تا نامکو را به دوران اوج بازگردانیم، بنابراین از حمایت شما قدردانی می‌کنم.

شرکت ILCA که در سال 2010 به عنوان یک شرکت تولیدکننده ویدیوهای CG تاسیس شد و در توسعه ده‌ها بازی برجسته از جمله Nier: Automata ،Dragon Quest XI و Code Vein مشارکت داشته است. این شرکت همچنین روی Pokémon Home، نینتندو سوییچ و اپلیکیشن موبایلی که امکان ذخیره ابری شخصیت‌های Pokémon را فراهم می‌کند، کار کرده است. عناوین بعدی Pokémon با نام‌های Scarlet و Violet، در تاریخ 1 آذر 1401 (18 نوامبر 2022) برای سوییچ منتشر خواهند شد.

🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉DARKSIRENmeysambSAMAN Ghost of SpartaGamero0ashil0oMohsenj74

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا