هاست پرسرعت
بازی

عنوان نسخه فرعی تازه سریال The Walking Dead بر محوریت نیگان و مگی تغییر کرد

عنوان نسخه فرعی تازه سریال The Walking Dead بر محوریت نیگان و مگی تغییر کرد

عنوان نسخه فرعی سریال The Walking Dead که بر محوریت شخصیت‌های نیگان و مگی است، تغییر کرده است.

سریال مردگان متحرک (The Walking Dead) از جمله سریال‌های برجسته‌ای به شمار می‌رود که تاکنون چندین نسخه فرعی بر اساس آن ساخته شده است. اخیرا نیز ساخت اثری تازه بر محوریت شخصیت‌های نیگان و مگی در دستور کار قرار گرفته است.

در ابتدا این سریال تازه با عنوان جزیره مردگان (Isle of the Dead) شناخته می‌شد اما به تازگی گزارش شده است که عنوان این سریال به مردگان متحرک: شهر مردگان (The Walking Dead: Dead City) تغییر پیدا کرده است.

همانطور که گفته شده بود، سریال «مردگان متحرک: شهر مردگان» بر محوریت ماجراجویی‌های شخصیت‌های نیگان و مگی است و بازیگران سریال اصلی یعنی جفری دین مورگان (Jeffrey Dean Morgan) و لورن کوهن (Lauren Cohan) بار دیگر این نقش‌ها را بازآفرینی خواهند کرد.

تبلیغات

اتفاقات سریال «مردگان متحرک: شهر مردگان» در بخشی جداگانه از منهتن جریان دارد که در آنجا، مردگان بسیار زیادی حضور دارند و این شهر را به تسلط خود در آورده‌اند. این سریال داستان نیگان و مگی در این شهر را دنبال خواهد کرد. این در شرایطی است که این دو کاراکتر در گذشته تقابل‌های بسیار خونینی با یکدیگر داشته‌اند.

الی جورن (Eli Jorné) که سابقه فعالیت به عنوان نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی در سریال «مردگان متحرک» را در کارنامه خود دارد، قرار است مدیریت اجرایی سریال «مردگان متحرک: شهر مردگان» را در دست داشته باشد.

اسکات ام گیمپل (Scott M. Gimple) نیز که مدیر اجرایی سریال اصلی است، به همراه جفری دین مورگان و لورن کوهن از جمله تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال تازه خواهد بود. فیلمبرداری این سریال قبلا شروع شده و فصل اول آن ۶ قسمت دارد که در سال ۲۰۲۳ میلادی پخش خواهند شد.

منبع: کولایدر

meysambMahyarMsmDARKSIRENriversideموای

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا