بازی

فایل‌های Spider-Man حاکی از عرضه لانچر اختصاصی سونی هستند

فایل‌های Spider-Man حاکی از عرضه لانچر اختصاصی سونی هستند

سونی طی چند وقت اخیر ابایی از اعلام این نداشته که برنامه‌های بزرگی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی دارد. از همین رو اخیراً بسیاری از بازی‌های انحصاری کنسول‌های پلی استیشن برای کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته‌اند که نمونه آخر آن، عرضه Marvel’s Spider-Man Remastered است.

حالا به نظر می‌رسد برنامه‌های این غول ژاپنی شامل نظارت مستقیم بر عرضه این آثار می‌شود تا سونی بیش از پیش به کاربران PC نزدیک شود. همان‌طور که گفتیم، نسخه رایانه‌های شخصی Marvel’s Spider-Man Remastered اکنون در دسترس قرار دارد و طبق معمول شاهد کاوش بازیکنان در فایل‌های آن هستیم.

طبق گزارش رسانه VGC افرادی که تاکنون فایل‌های این عنوان را بررسی کرده‌اند، با چندین ارجاع به PlayStation PC Launcher مواجه شده‌اند. این موضوع احتمال توسعه و عرضه بازی‌های آتی این شرکت را از طریق یک لانچر اختصاصی برای رایانه‌های شخصی افزایش می‌دهد و اگر واقعاً با چنین چیزی مواجه باشیم، ظاهراً فاصله‌ای با عملی شدن آن نداریم.

قبل‌تر، بازیکنان علاقه‌مند به واکاوی فایل‌های بازی شواهدی مبنی بر راه اندازی و یکپارچه‌سازی نسخه PC شبکه پلی استیشن در بازی‌های بعدی سونی یافته بودند. نیازی به ذکر نیست که داده‌های جدید منطبق بر آن فایل‌ها و هم‌راستا با برنامه احتمالی سونی هستند.

تبلیغات

در روزهای نخست عرضه بازی، بازیکنان پیش از هر چیز موفق به یافتن فایل‌های مربوط به بخش چند نفره و PvP این عنوان شده بودند که باری دیگر تئوری مورد بحث را تایید می‌کند. Marvel’s Spider-Man Remastered اکنون علاوه بر کنسول‌های پلی استیشن، در دسترس کاربران رایانه‌های شخصی هم قرار دارد و gsxr ساعاتی پیش نقد و بررسی آن را منتشر کرد.

بازی Marvel’s Spider-Man Remastered یکی از برترین تجربه‌های ابرقهرمانی را به پلتفرم PC می‌آورد و پتانسیل کامل خود را با بهره‌گیری از قابلیت‌هایی همچون Ray Tracing به نمایش می‌گذارد.

آرمان زرمهر – ۹/۱۰

شما می‌توانید نسخه کامل نقد و بررسی Marvel’s Spider-Man Remastered را روی gsxr مطالعه کنید. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، نسخه PC این عنوان همچون نسخه پلی استیشن ۵ بار دیگر ثابت کرد که بازیکنان با یکی از خوش‌ساخت‌ترین عناوین ابرقهرمانی مواجه هستند. نظر شما درباره لانچر و اکوسیستم آینده پلی استیشن روی رایانه‌های شخصی چیست؟

منبع: Gaming Bolt

crystal sky🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉تاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)ABDVDHerfeiyامیر گیمرLara Croftافسر جنگ نرم سونیTlou part 2 game of the centuryعلیM.MTکاکاسنگیEllie TerminatorEmperor Nima ShamsAlbertVahid333Invisible bearded userامیر حسینmeysambfarshadxmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا