بازی

نینتندو نمی‌تواند تمام بازی‌های درخواستی هواداران را احیا کند

نینتندو نمی‌تواند تمام بازی‌های درخواستی هواداران را احیا کند

رئیس نینتندو گفته است که ساخت عناوین جدید از سری بازی‌های قدیمی این شرکت کار بسیار دشواری است.

این شرکت ژاپنی یکی از غنی‌ترین کتابخانه‌های صنعت بازی را در اختیار دارد که شامل مجموعه‌هایی مانند Super Mario، The Legend of Zelda، Animal Crossing و Mario Kart می‌شود. با این حال، در جریان مجمع عمومی سالانه در روز سه‌شنبه، یکی از سهام‌داران از شانتارو فوروکاوا (Shuntaro Furukawa) پرسید که آیا به فکر ساخت عناوین یا بازسازی‌های جدید است یا خیر. رئیس شرکت با تاکید بر اینکه نینتندو نمی‌تواند مطابق با درخواست طرفدران، تمام سری‌های قدیمی این شرکت را احیا کند، به جواب این سوال پاسخ داد. او گفت:

توسعه عناوین و بازسازی‌های جدید، از جمله دنباله‌ها برای هر بازی نینتندو که مردم درخواست می‌کنند، واقعا دشوار است؛ اما ما بسیار سپاسگزاریم و از انتظاراتی که طرفدارانمان از بازی‌هایمان دارند، قدردانی می‌کنیم.

شینیا تاکاهاشی (Shinya Takahashi)، مدیر اجرایی ارشد نیز به این سوال پاسخ داد و اذعان کرد که نیتندو پیش‌تر نیز عناوین زیادی را بازسازی کرده است. او گفت:

ما همیشه در حال بررسی چگونگی توسعه عناوین جدید و ساخت بازسازی‌ها هستیم که می‌توانند برای بسیاری از بازیکنان لذت‌بخش باشند. در طول هفتاد و نهمین مجمع عمومی عادی سهامداران در سال 2019، از ما پرسیده شد که آیا برنامه‌ای برای بازسازی مجموعه Famicom Detective Club وجود دارد یا خیر. در آن زمان، در حال برنامه‌ریزی برای بازسازی این سری بودیم. این تاییدی است مبنی بر اینکه قبلا هم چنین کارهایی را انجام می‌دادیم.

او ادامه داد:

ما نمی‌توانیم به شما بگوییم که آیا برنامه‌ای برای بازسازی‌ سری خاصی وجود دارد یا خیر، اما در طول توسعه، ما همیشه به احتمالات مختلفی فکر می‌کنیم که بازیکنان بتوانند از آن لذت ببرند.

یکی از ریمسترهایی که طبق گزارش‌ها در حال توسعه است، Metroid Prime است که اخیرا ادعا شد این بازی در اواخر امسال و همزمان با بیستمین سالگرد انتشار آن، برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. به نظر می‌رسد برنامه‌ای برای احیای سری‌های دیگری مانند F-Zero ،Star Fox ،Wave Race و Pilotwings وجود ندارد. با این حال، نینتندو در حال گسترش قابل توجه بازی‌های فرست‌پارتی خود است که می‌تواند منجر به ساخت پروژه‌های اضافی شود.

نینتندو در یک جلسه توجیهی-مدیریتی در نوامبر گذشته اعلام کرد که سطح موفقیت غیرمنتظره کنسول سوییچ، آن‌ها را قادر به سرمایه‌گذاری در فرصت‌های تجاری جدید از جمله گسترش بازی‌های خود کرده است. در ماه فوریه، این شرکت کار خود را با خرید شرکت با سابقه SRD Co. Ltd آغاز کرد، شرکتی که به مدت 40 سال به طور انحصاری روی نرم‌افزار نینتندو کار کرده و نزدیک به دفتر مرکزی کیوتو کار می‌کند.

در ماه آوریل، نینتندو با موفقیت زمین کنار دفتر اصلی خود در ژاپن را خریداری کرد و گفت که قصد دارد یک شرکت بازی‌سازی جدید در آ‌ن‌جا بسازد. این شرکت یک ساختمان 12 طبقه خواهد بود که قرار است تا پایان سال 2027 تکمیل شود. نینتندو معتقد است که این شرکت نقش مهمی در تقویت بازی‌های نینتندو خواهد داشت.

DARKSIRENmeysambInvisible bearded userO2o0ashil0oSaleh ram 4 gamer

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا