بازی

هرمن هالست: پلی استیشن با خرید استودیوها به رشد استودیوهای دیگر کمک می‌کند

هرمن هالست: پلی استیشن با خرید استودیوها به رشد استودیوهای دیگر کمک می‌کند

رئیس PlayStation Studios یعنی آقای هرمن هالست (Hermen Hulst) به تازگی گفته که خرید استودیوهای مختلف توسط پلی استیشن مانع از پیشرفت بازی‌های ویدیویی نمی‌شود.

علی رغم خرید چندین استودیوی مختلف و افزودن آن‌ها به تیم PlayStation Studios، پلی استیشن باور ندارد که با این کار در حال حذف این استودیوها از بازار بازی‌های ویدیویی است. در پاسخ به گفت‌و‌گوهای کنونی در رابطه با مانع شدن شرکت‌های بزرگ بازی‌های ویدیویی از رشد صنعت بازی‌های ویدیویی با خرید استودیوهای مختلف، هرمن هالست گفته که پلی استیشن با خرید استودیوها به رشد استودیوهای کوچک‌تر کمک می‌کند.

هالست که تا کنون هفت استودیوی مختلف را به زیر پرچم PlayStation Studios آورده است، در مصاحبه‌ای با یوتیوبر فرانسوی یعنی Julien Chièze گفته که خرید استودیوهای بازی برای پلی استیشن یک مسابقه نیست. هالست در این رابطه گفت:

تبلیغات

ما همیشه با تیم‌هایی کار می‌کنیم که بینش خلاقانه‌ی قدرتمندی دارد و با فرهنگ PlayStation Studios جور خواهند بود. این برای ما حائز اهمیت بالایی است. در واقع ما به بسیاری از این تیم‌ها در جهت رشد کمک می‌کنیم. ما به تازگی استودیوی Haven در کبک را خریدیم که اولین استودیوی ما در کانادا است. این استودیو توسط جید ریموند (Jade Raymond) تاسیس شده است.

ما واقع تحت تاثیر سطح جاه‌طلبی و خلاقیت آن‌ها قرار گرفته‌ایم. به نظرم افزودن آن‌ها به تیم داخلی پلی استیشن باعث افزایش سرعت رشد آن‌ها می‌شود و در واقع ما به تاسیس یک استودیوی جدید کمک می‌کنیم. پس این ایده که ما استودیوها را از بازار می‌گیریم درست نیست. بعضی وقت‌ها خلاف این قضیه درست است و ما به استودیوهای جدید کمک می‌کنیم تا تجربه‌های خارق‌العاده‌ای را به جامعه‌ی پلی استیشن ارائه دهند.

پلی استیشن در حال حاضر مشغول استفاده از برخی منابع خود برای مبارزه با خرید Activision Blizzard توسط مایکروسافت است. شایعات اخیر خبر از سفر جیم رایان (Jim Ryan) به مقر اتحادیه‌ی اروپا جهت ابزار نگرانی در این باره می‌دهند.

Amir RingoامینAghaMojtabaZahragamer2متینNimaO2mahdi12345Mr.BadGuyM.KhCapitanInvisible bearded userهادی صفاییEzio Auditore da FirenzeEllie TerminatorMohsenj74💙JIM RAYAN💙Max22

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا