هاست پرسرعت
بازی

ویدیو: ماد جدید Elden Ring باس‌ها را به شخصیت‌های One Piece تبدیل می‌کند

ویدیو: ماد جدید Elden Ring باس‌ها را به شخصیت‌های One Piece تبدیل می‌کند

تریلر منتشر شده از ماد جدید Elden Ring، به شما نشان می‌دهد که چگونه باس‌ها جایگزین شخصیت‌های منفی انیمۀ محبوب One Piece شده‌اند.

به طور حتم، One Piece یکی از محبوب‌ترین مانگاها و انیمه‌ها در طول تاریخ محسوب می‌شود که در سرتاسر دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد. حال یکی از این طرفداران سه ویلن Kaido ،Shanks و Shirohige را جایگزین باس‌های مختلف بازی کرده است. اگرچه استایل ظاهری این شخصیت با Elden Ring همخوانی ندارد، اما به طرز عجیبی همگی آن‌ها جذاب به نظر می‌رسند و جایگزین باس‌هایی همتراز شده‌اند. همچنین، طرفداران One Piece حتما متوجه هستند که در حال حاضر سه شخصیت مذکور تغییرات قابل توجهی در رویکرد و ظاهر داشته‌اند و استایل کنونی آن‌ها یادآور سال‌های قبل است.

تبلیغات

قطعاً این ماد مورد استقبال طرفداران One Piece قرار خواهد گرفت، اما مادهای جذاب دیگری نیز برای Elden Ring وجود دارد. سازندگان مادر علاقۀ بسیار زیادی به این بازی دارند و تا به امروز چندین ماد جذاب برای آن توسعه داده‌اند.

دانلود 720
Lonesome guyموایJin sakaiArnaldگیمرهای دو دوتا پنج تاSaleh ram 4 gamerDr.PyrosamulSquatlatex2AlbertPorfosorتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)meysambAli G_Hامیر حسینsoosmar

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا