بازی

ویدیو: ماد جدید GTA V انتظار برای GTA 6 را راحت‌تر می‌کند

ویدیو: ماد جدید GTA V انتظار برای GTA 6 را راحت‌تر می‌کند

از زمان عرضۀ GTA V روی پلتفرم PC، شاهد مادهای شگفت‌انگیز زیادی بوده‌ایم و این رویه همچنان ادامه دارد. ماد جدید منتشر شده نیز کیفیت بصری را فراتر از قبل می‌برد.

NaturalVision یک ماد بهبود گرافیک قدیمی است که در ابتدا تحت نام NaturalVision Remastered عرضه شد، اما تیم سازنده فعالیت خود را ادامه داد و حالا در تریلری جدید به بهبودهای تازه‌ای می‌پردازد که با نام NaturalVision Evolved به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته است.

تبلیغات
دانلود 720
دانلود 1080

به‌روزرسانی جدید این ماد، آسفالت خیابان‌ها را واقع‌گرایانه‌تر کرده و با تکنیک‌های مختلف، ساختمان‌ها را واقعی‌تر جلوه می‌دهد. همچنین ما شاهد تکسچرها و ابرهای باکیفیت‌تر نیز هستیم. از سوی دیگر، طبیعت بازی نیز بهبود یافته و تراکم بیشتری دارد.

نسخۀ نهایی ماد مذکور هنوز در دسترس قرار ندارد، اما از طریق این نشانی می‌توانید به صورت رایگان نسخۀ دسترسی زودهنگام (بتا) آن را دانلود کنید.

عمو فیل کبیرDARKSIRENTlou part 2 game of the centuryAlireza1100❾❻︵✎﹏ȏṃıԀarmanvahid gamer77علیآقای معترضsamulAshen undead the bearerAlborzتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)Dr.Pyrokiamohammad reza gamermeysambThe Outsidermore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا