هاست پرسرعت
بازی

پروژه دزدان دریایی کارائیب با حضور مارگو رابی کنسل شد

پروژه دزدان دریایی کارائیب با حضور مارگو رابی کنسل شد

مارگو رابی، بازیگر برنده اسکار، به طور رسمی اعلام کرد که ساخت پروژه دزدان دریایی کارائیب با حضور وی توسط کمپانی دیزنی کنسل شده است.

در مصاحبه‌ای با Vanity fair، مارگو رابی (Margot Robbie) اعلام کرد که با وجود اینکه احساس می‌کند ایده آن‌ها برای ساخت و ادامه فرنچایز محبوب دزدان دریایی کارائیب خوب بوده است، این فیلم ساخته نخواهد شد. این بازیگر نامی اظهار داشت که ایده این پروژه اولین بار سالها پیش عنوان شده بود.

ما ایده خوبی داشتیم و در حال توسعه آن بودیم. هدف ما ساخت داستانی جدید با محوریت زنان بود که به نظر من بسیار سرگرم کننده می‌شد، ولی به نظر می‌رسد دیزنی قصد ساخت آن را ندارد.

تبلیغات

آخرین باری که طرفداران به تماشای فیلم دزدان دریایی کارائیب رفتند، سال 2017 برای فیلم «Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales» با حضور جانی دپ (Johnny Depp) بود. در آن زمان برنامه دیزنی ساخت ششمین و آخرین این فیلم فرنچایز برای پایان دادن به داستان جک اسپارو بود. اما پس وقوع حواشی بحث برانگیز زندگی شخصی جانی دپ، ساخت این فیلم کنسل شد.

جزئیات فیلم دزدان دریایی کارائیب با حضور مارگو رابی مشخص نیستند ولی شواهد نشان می‌دهد که این فیلم مسیری متفاوت از خط داستانی جک اسپارو را به پیش می‌گرفت. با خبر کنسل شدن این فیلم طرفداران برای بازگشت جانی دپ به این فرنچایز امیدوار شده‌اند. متاسفانه او عنوان کرده بود که هرگز و تحت هیچ شرایطی به این فرنچایز باز نخواهد گشت.

منبع: مووی‌وب

jiamojiDARKSIRENKHEDER_Pro_Gamerata.expressP.morganEl Diablo77Ezio Auditore da FirenzeHAMIDAmir :))Paprika

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا