بازی

پوستر جدیدی از فیلم Winnie the Pooh: Blood and Honey منتشر شد

پوستر جدیدی از فیلم Winnie the Pooh: Blood and Honey منتشر شد

جدیدترین پوستر منتشر شده از فیلم Winnie the Pooh: Blood and Honey، آماده است تا خاطرات شیرین کودکی بینندگان را ویران کند.

به نظر می‌رسد که در جدیدترین اقتباس سینمایی از کتاب‌های وینی د پو به قلم آلن الکساندر میلن فقید و به تصویرگری ارنست شپر فقید، این خرس دوست داشتنی رژیم غذایی‌اش را از عسل به اعضای بدن انسان تغییر داده باشد. ریس فریک-واترفیلد و همکارانش وینی د پو و پیگلت را به هیولایی تبدیل کردند که شاید بینندگان آن را حتی در کابوس‌های خود هم تصور نمی‌کردند.

داستان فیلم Winnie the Pooh: Blood and Honey (وینی د پو: خون و عسل) همانند کتاب‌ها آغاز می‌شود. کریستوفر رابین با وینی د پو و پیگلت دوست می‌شود، با آن‌ها بازی می‌کند و برایشان غذا می‌برد. با این حال با بزرگ شدن کریستوفر، این ملاقات‌ها کمتر می‌شود و در نتیجه منبع غذایی وینی و دوستانش نیز رو به اتمام می‌گذارد و ظاهراً آن‌ها تصمیم به جایگزینی رژیم غذایی جدیدی برای خود می‌گیرند.

شما می‌توانید جدیدترین پوستر منتشر شده از فیلم Winnie the Pooh: Blood and Honey را در زیر تماشا یا دانلود کنید.

تبلیغات
پوستر جدیدی از فیلم Winnie the Pooh: Blood and Honey منتشر شد

این فیلم به کارگردانی و نویسندگی ریس فریک-واترفیلد تولید شده است. از بازیگران این اثر می‌توان به آمبر-دوگ تورن و ماریا تیلور اشاره کرد.

فیلم Winnie the Pooh: Blood and Honey در تاریخ 15 فوریه 2023 (26 بهمن 1401) در جریان یک رویداد سینمایی یک شبه منتشر خواهد شد.

منبع: مووی وب

Amir :))Daniyal BleszinskiBoogimanChris redfieldArtin_GamearGERALTEl DiabloFarewellامیر حسین

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا