هاست پرسرعت
بازی

کارگردان Sonic Frontiers در حال گوش دادن به بازخوردها است

کارگردان Sonic Frontiers در حال گوش دادن به بازخوردها است

آقای موریو کیشی‌موتو (Morio Kishimoto)، کارگردان بازی Sonic Frontiers، گفته که در حال گوش دادن به نظرات و بازخورد طرفداران نسبت به این بازی است.

در حالی که هنوز آمار فروش Sonic Frontiers اعلام نشده، به نظر می‌رسد که آخرین ساخته‌ی سگا (SEGA) و Sonic Team توانسته با استقبال گسترده‌ی طرفداران مواجه شود. این بازی با داشتن 19181 بازیکن هم‌زمان بر روی استیم توانست رکورد تاریخ این فرنچایز را در این زمینه بشکند. هم‌چنین کاربران استیم به این بازی نقدهای شدیدا مثبت یا “Overwhelmingly Positive” داده‌اند.

در هر حال به نظر می‌رسد که بازیکنان زیادی هم با این بازی مشکلاتی دارند. در توئیتی جدید، کارگردان Sonic Frontiers یعنی آقای موریو کیشی‌موتو بابت مشغله‌ی مربوط به عرضه‌ی بازی از طرفداران عذرخواهی و از انتشار بازی و رسیدن آن به دست طرفداران ابراز قدردانی کرد. او هم‌چنین در مورد بازخورد بازیکنان نسبت به این بازی گفت:

تبلیغات

ما نظرات و انتقادات شما را بررسی کرده‌ایم. همان‌طور که شما گفته‌اید، نواحی خاصی وجود دارند که ما در آن‌ها موفق نبوده‌ایم. ما به این بازی مثل یک تست جهانی نگاه می‌کنیم.

این طور که به نظر می‌رسد تیم توسعه‌ی بازی به فرمول جدیدا کشف شده‌ی خود پایبند است و قصد دارد تا آن را در عناوین بعدی بهبود ببخشد. بسته الحاقی رایگان بازی با همکاری سری Monster Hunter هم قرار است فردا منتشر شود و بازیکنان می‌توانند زره‌هایی با تم Monster Hunter را برای Sonic به دست آورند. این پایان پشتیبانی از بازی نیست و سگا برنامه‌هایی برای بازی پس از عرضه‌ی آن دارد.

بازی Sonic Frontiers در حال حاضر بر روی ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و پلتفرم PC در دسترس است.

DARKSIRENMgoodsDeleted accountمیام رو خطت

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا