بازی

کامیک‌کان: از دنباله‌های فیلم لغو شده John Carter رونمایی شد

کامیک‌کان: از دنباله‌های فیلم لغو شده John Carter رونمایی شد

کارگردان فیلم John Carter از دنباله‌هایی که قرار بود برای این فرنچایز فانتزی ساخته شود رونمایی کرد.

در سال 2012 کمپانی دیزنی قصد خلق یک دنیای فانتزی جدید تحت عنوان John Carter با هنرنمایی تیلور کیچ (Taylor Kitsch) را داشت که توسط اندرو استنتون (Andrew Stanton) کارگردانی می‌شد. با این حال به دلیل فروش 284 میلیونی که یک ناامیدی کامل بود، ساخت دنباله‌های جان کارتر برای همیشه به فراموشی سپرده شد.

حال در جریان مراسم کامیک‌کان سن دیگو و طبق تازه‌ترین صحبت‌های کارگردان این فیلم، او قصد ساخت دو دنباله دیگر تحت نام‌های Gods of Mars و Warlord of Mars را داشته است.

فیلم Gods of Mars دقیقاً 10 سال پس از بازگشت جان کارتر جریان داشته است:

دنباله جان کارتر درباره وقایعی بود که در غیبت ده ساله او به وقوع پیوسته بود. در این زمان همسر او بچه‌دار شده و فرزندش ربوده می‌شود. حال که جان کارتر به این سیاره بازمی‌گردد، درگیر وقایعی می‌شود که در اصل توسط فرزند او رقم خورده و این دو بدون آن که از نسبت خونی یکدیگر اطلاع داشته باشند، سعی در کشتن یکدیگر می‌کنند. با این حال در پایان پس از نبردی خونین، جان کارتر، همسر و فرزندش دوباره به یکدیگر رسیده و زندگی جدیدی را رقم می‌زنند.

وی درباره فیلم سوم و Warlord of Mars نیز اظهار کرد:

در فیلم سوم ما شاهد یک شمارش معکوس برای نابودی سیاره هستیم. جایی که جان کارتر و یارانش باید برای این واقعه یک راه‌حل پیدا کرده و به همین منظور راهی یک سفر خطیر می‌شوند. در این حین سیاره مریخ وارد یک نبرد بسیار بزرگ شده که حیات آن‌جا را مورد تهدید قرار می‌دهد. با این حال جان کارتر و فرزندش موفق می‌شوند تا با غلبه بر شخصیت منفی این مجموعه پایان خوشی را بر این فرنچایز رقم بزنند.

برنامه‌ریزی دیزنی بر این بود که اگر فیلم نخست با استقبال مواجه شد، دنباله‌های آن ساخته شود. مسئله‌ای که خلاف آن رخ داد و این مجموعه آغاز نشده، با فروشی ناامیدکننده پایان یافت.

منبع: کولایدر

DARKSIREN@alistarmeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا