بازی

کونامی پیش از رویداد TGS نشان تجاری Suikoden را تمدید کرد

کونامی پیش از رویداد TGS نشان تجاری Suikoden را تمدید کرد

شرکت کونامی (Konami) نشان تجاری مجموعه‌ی Suikoden که در سبک نقش‌آفرینی قرار دارد را پیش از رویداد توکیو گیم شو 2022 (Tokyo Game Show) تمدید کرد.

درخواست تمدید این نشان تجاری در ماه ژوئن ارسال شده بود، اما اکنون و پس از آنکه کونامی اعلام کرد در رویداد توکیو گیم شوی پیش رو شاهد نمایشی از مجموعه‌ای قدیمی خواهیم بود، فرآیند رسیدگی به این درخواست آغاز شده است.

تمدید نشان تجاری عناوین مختلف اثباتی بر در دست ساخت بودن پروژه‌ای از آن نشان نیست، اما کونامی گفته است که رونمایی مذکور در توکیو گیم شو را یوجی کاجی (Yuji Kaji) یعنی صداگذار شخصیت Suikoden 2 و Suikoden Tierkreis میزبانی خواهد کرد.

متنی که به حضور این صداگذار در مراسم یادشده اشاره دارد، به شرح زیر است:

تبلیغات

صداگذار یوجی کاجی به نمایندگی از هواداران مجموعه‌ای قدیمی که در سراسر جهان طرفدار دارد، به مراسم دعوت خواهد شد تا از عنوانی جدید پرده‌برداری کند.

کونامی

به گزارش VGC، یکی از منابع داخلی این رسانه در گذشته ادعا کرده است که به احتمال زیاد، این رونمایی نه احیای یکی از مجموعه‌های بزرگ این شرکت نظیر Castelvania ،Silent Hill و Metal Gear Solid، بلکه مربوط به پروژه‌ای کوچک‌تر خواهد بود.

نخستین نسخه از مجموعه‌ی Suikoden سال 1995 در ژاپن و برای کنسول پلی استیشن 1 منتشر شد. این بازی سپس در سال‌های 1996 و 1997 در قاره‌ی آمریکای شمالی و اروپا عرضه گشت. نسخه‌ی مخصوص کنسول سگا ساترن (Sega Saturn) نیز در 1998 انتشار یافت.

بازی Suikoden 2 در سال‌های 1998، 1999 و 2000 به ترتیب برای ژاپن، آمریکای شمالی و اروپا منتشر شد. سپس، در 2002، شاهد عرضه‌ی نسخه‌ی سوم برای ژاپن و آمریکای شمالی بودیم و نسخه‌ی اروپایی آن سال‌ها بعد، در 2015 و روی PlayStation Network برای خرید قرار گرفت. آخرین نسخه از سری نیز در سال 2006 برای تمامی مناطق مذکور موجود شد. پس از تاریخ ذکرشده، این مجموعه در سکوت خبری فرو رفته بود.

meysambEmperor Nima ShamsAQUARIUSo0ashil0o

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا