بازی

کوین فایگی: فاز پنجم دنیای سینمایی مارول به زودی اعلام می‌شود

کوین فایگی: فاز پنجم دنیای سینمایی مارول به زودی اعلام می‌شود

کوین فایگی مدیر استودیو مارول اظهار داشته که فاز پنجم دنیای سینمایی مارول به زودی اعلام خواهد شد.

استودیو مارول توانست با حماسه بی‌نهایت (Infinity Saga) و داستان‌سرایی طولانی مدت و منسجم خود، توجه بینندگان زیادی را به خود جذب کند. حالا مدیر استودیو مارول یعنی کوین فایگی (Kevin Feige) صحبت‌هایی در مورد فاز پنجم این دنیای سینمایی انجام داده است.

همانطور که فاز چهارم دنیای سینمایی مارول در حال به پایان رسیدن است، کوین فایگی اظهار داشته که به زودی خبرهایی در مورد فاز پنجم این دنیای سینمایی منتشر خواهد شد. او گفته:

همانطور که به پایان فاز چهارم نزدیک می‌شویم، این سوال برای بینندگان و طرفداران ایجاد شده که این حماسه جدید چه خواهد بود و داستان این دنیای سینمایی به کدام سمت جریان دارد.

در حال حاضر مشخص نیست که استودیو مارول برای فاز پنجم چه فیلم و سریال‌هایی را مد نظر دارد اما مطمئنا در رویداد Comic Con و D23 Expo سال جاری میلادی اطلاعات بیشتری از فاز پنجم مارول منتشر خواهد شد.

کوین فایگی در ادامه صحبت‌های خود گفته بود:

فکر می‌کنم که سرنخ‌هایی در مورد این حماسه جدید و اینکه فاز پنجم دنیای سینمایی مارول به کدام سمت جریان خواهد داشت، در آثار تازه پخش شده وجود دارد. در ماه‌های آینده اطلاعات بیشتری را به بینندگان ارائه می‌دهیم تا تصویر بهتری از وضعیت کلی آینده دنیای سینمایی مارول داشته باشند.

معرفی شخصیت کانگ فاتح با بازی جاناتان میجرز (Jonathan Majors) در فصل اول سریال لوکی (Loki) و ادامه حضور او در فیلم انت‌من و واسپ: کوانتومانیا (Ant-Man and the Wasp: Quantumania) نشان‌دهنده آن است که احتمالا فاز پنجم مارول به جنگ مولتی‌ورس خواهد پرداخت.

انتظار می‌رود فیلم‌های آینده دنیای سینمایی مارول همچون فیلم ثور: عشق و تندر (Thor: Love and Thunder)، فیلم پلنگ سیاه: واکاندا تاابد (Black Panther: Wakanda Forever)، فیلم نگهبانان کهکشان ۳ (Guardians of the Galaxy Vol. 3) و فیلم مارول‌ها (The Marvels) آینده مارول را برای بینندگان نمایان‌تر کنند.

منبع: کولایدر

فیل خالی بند شاگرد عمو جیمطنز پردازAlbertlilyHulkGramy kmeysambJonah hex (🗿گرالت سیبیلو🗿)

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا