بازی

کیت هرینگتون سریال House Of Dragon را تحسین می‌کند

کیت هرینگتون سریال House Of Dragon را تحسین می‌کند

به تازگی در طی مصاحبه‌ای، ستاره‌ی مجموعه‌ی بازی تاج‌وتخت جدیدترین اسپین آف این اثر یعنی سریال House Of Dragon را ستوده است.

کیت هرینگتون (Kit Harington) که در طول هشت فصل سریال بازی Game Of Thrones (تاج‌وتخت) با هنرنمایی دیدنی خود شخصیت جان اسنو را به تصویر کشید به تازگی در جشنواره‌ی فیلم تورنتو نظر خود را درباره‌ی پیش‌درآمد مجموعه‌ی بازی تاج‌وتخت یعنی House Of Dragon (خانه‌ی اژدها) بیان کرده است.

او درباره‌ی این اثر گفت:

بله من واقعاً از تماشای این سریال لذت می‌برم. دوست من میگل (میگل سپاچنیک از مدیران تولید سریال) جزو توسعه‌دهندگان این سریال است. من واقعاً این سریال را دوست دارم و می‌توانم به جرئت بگویم که آن‌ها کار خارق‌العاده‌ای را انجام داده‌اند.

تبلیغات

من فکر می‌کنم کاری که آن‌ها موفق به انجام آن شدند بسیار دشوار است؛ اینکه سریال جدیدی در جهانی خلق کنی که از قبل وجود داشته است و در عین حال این سریال وابسته به اثر قبلی نباشد و کاملاً مستقل باشد. آن‌ها توانستند که این کار را انجام دهند.

سریال House Of Dragon که از ماه گذشته انتشار آن آغاز شده است؛ توانست تا به موفقیت هنری و تجاری عظیمی دست یابد و علاوه بر دریافت نقدهای قدرتمند از منتقدان، موفق شد تا به بیش از 20 میلیون بیننده در طی یک ماه برسد. وقایع سریال House Of Dragon دویست سال پیش از وقایع سریال اصلی اتفاق می‌افتد.

همچنین تأیید شده است که در حال حاضر اسپین آف‌های متعددی از مجموعه‌ی بازی تاج‌وتخت در دست توسعه قرار دارند. از جمله مورد انتظارترین آن‌ها می‌توان به سریالی بر اساس شخصیت جان اسنو که توسط خود هرینگتون در دست توسعه قرار دارد اشاره کرد. این سریال دنباله‌ای بر وقایع بازی تاج‌وتخت خواهد بود. تا به حال از این اثر اطلاعات بسیار کمی منتشر شده است.

منبع: مووی وب

Jailor70DARKSIRENاریاFlochamiklovmeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا