بازی

گزارش: ریمیک یا ریمستر Horizon Zero Dawn در دست ساخت قرار دارد

گزارش: ریمیک یا ریمستر Horizon Zero Dawn در دست ساخت قرار دارد

طبق گزارش منتشر شده از سوی چند منبع داخلی، پس از The Last of Us Part 1، گوریلا گیمز و سونی ریمستر یا ریمیک Horizon Zero Dawn را عرضه خواهند کرد.

اگر اعتقاد دارید که The Last of Us Part 1 باعث به وجود آمدن نظرات ضد و نقیض شده است، بنابراین خود را آماده کنید؛ چرا که به نظر می‌رسد پلی استیشن روی ریمیک یا ریمستر عنوان Horizon Zero Dawn که تنها 5 سال پیش عرضه شد، کار می‌کند. این گزارش/شایعه توسط mp1st منتشر شده که از ماهیت ریمیک یا ریمستر بودن آن آگاهی ندارد. به عبارتی دیگر، ما نمی‌دانیم که در حال حاضر یک ریمیک تمام عیار مراحل توسعه را طی می‌کند یا تنها ریمستری در راه است. در هر صورت، افراد آگاه متذکر شده‌اند که این پروژه شامل سیستم نورپردازی بهبود یافته، بافت‌های متحول شده، انیمیشن‌های بهتر و مدل‌های جدید برای کاراکترها می‌شود تا Zero Dawn در سطح کیفی نسخۀ جدید یعنی Forbidden West قرار بگیرد.

همچنین، ریمیک یاد شده تمرکز زیادی روی قابلیت‌های دسترسی (Accessibility) خواهد داشت، ویژگی‌هایی که با Forbidden West معرفی شدند. گزینه‌های گرافیکی مختلف و قابلیت‌هایی مانند VRR نیز وجود خواهند داشت. از دید گیم‌پلی، بعید به نظر می‌رسد که شاهد تحولاتی قابل توجه باشیم.

تبلیغات

بر اساس جزئیات منتشر شده از سوی دو منبع داخلی نزدیک به mp1st، ریمستر یا ریمیک Zero Dawn تنها پروژۀ در دست ساخت حول این فرنچایز نیست، بلکه یک بازی چندنفره از سری Horizon نیز مراحل توسعه را طی می‌کند و در تاریخی نامشخص برای PS5 و PC عرضه خواهد شد.

منبع داخلی مشهور، داسک گالم (Dusk Golem)، ماه پیش در انجمن ریست‌اِرا اعلام کرده بود که سونی به غیر از The Last of Us Part 1، روی یک ریمیک دیگر از نسل PS4 نیز کار می‌کند و ما تا رونمایی این بازسازی فاصلۀ زیادی نداریم.

alireza1988Sami 227Invisible bearded uservahid gamerعمو فیل کبیرمتینهیلو ریچAtomic SoldierKinorasasaCommander jensenEllie Millerکاکاسنگیشرکo0ashil0oDARKSIRENهادی صفایی77AminPSPaprikaتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)more

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا