بازی

Assassin’s Creed Infinity یک پلتفرم و هاب خواهد بود

Assassin’s Creed Infinity یک پلتفرم و هاب خواهد بود

مدت‌ها پیش، شرکت یوبیسافت به “Assassin’s Creed Infinity” اشاره کرد و بسیاری فکر می‌کردند که با یک بازی ویدیویی طرف هستیم، اما این دریافتی غلط است.

در جریان رویداد Ubisoft Forward، کمپانی یوبیسافت اعلام کرد که Infinity یک نسخه از سری Assassin’s Creed نیست، بلکه پلتفرم و خانه‌ای محسوب می‌شود که بازی‌های مختلف این سری در آینده را به یکدیگر متصل خواهد کرد. Project Hexe و Project Red که از 2024 تا انتهای 2026 منتشر خواهند شد، بخشی از Infinity محسوب می‌شوند. همچنین، مدیر برنامۀ سری در مراسم مذکور اعلام کرد که تیم‌های مختلف در حال بررسی روش‌هایی هستند تا بتوانند تجربه‌های چندنفره را به سری تزریق کنند.

تبلیغات
Assassin’s Creed Infinity یک پلتفرم و هاب خواهد بود

همچنان باید منتظر اطلاعات بیشتر باشیم. ما دقیقاً نمی‌دانیم که چگونه قرار است پروژه‌های آینده در قالب Infinity به یکدیگر متصل شوند. آیا این اتفاق به صورت روایی رخ می‌دهد؟ با این وجود، خوشبختانه سرانجام تایید شد که Assassin’s Creed Infinity یک نسخۀ جدید نیست.

Jin sakaiمتینShankssamulM.MTDr.Pyroامیر حسینعلیmhab1581DARKSIRENmohammad reza gamerTlou part 2 game of the centuryکاکاسنگیPashmak..darhalkhabA,shهادی صفاییmeysambAlbertAQUARIUSPaprikamore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا