هاست پرسرعت
تکنولوژی

آیا سحرخیزی کلید موفقیت است؟!

آیا سحرخیزی کلید موفقیت است؟!

موفقیت، واژه‌ای است که بسیاری از ما به دنبال آن هستیم، در حالی که هیچ وقت شجاعت یادگیری آن را نداریم. اما تا زمانی که کار درست و واقعی انجام نشده باشد، موفقیت از آنِ که خواهد شد؟

خوشبختانه برای ما ممکن است یک راه سریع‌تر برای بازیابی مغز وجود داشته باشد که موجب آزردن ما در نیمه شب‌ها نشود. در واقع، منابع متعدد می‌گویند که کلید یک زندگی شادتر و کارآمدتر این است که شب‌ها زودتر به تخت خوابتان بروید و صبح‌ها نیز زودتر بیدار شوید. مدیر عامل شرکت اپل، تیم کوک، صبح‌ها ساعت 3:45 صبح بیدار می‌شود تا امپراطوری تکنولوژی خود را به اجرا درآورد. آنا وینتور، مدیر وگ، ساعت 5:45 صبح از باشگاه تنیس خارج می‌شود و ریچارد برانسون نیز عضو دیگری از خارج شوندگان از باشگاه، در آغاز روز است. شمار دیگری از افراد مشهور و کارآفرینان نیز از اپراه وینفری گرفته تا میشل اوباما، به مزایای زود بیدار شدن اعتقاد ویژه‌ای دارند. بنابراین، آیا بیدار شدن در ساعت 5 صبح، کلید موفقیت است؟

به گزارش روزنامه ایندیپندنت، اضافه کردن این ساعت‌های اضافی به روز خود، آن هم زمانی که بقیه جهان خواب هستند به شما فرصت برتری می‌دهد‌. هنگامی که دیگران بیدار می‌شوند، شما پیش از این ورزش روزانه خود را انجام داده، صبحانه خود را خورده اید و برنامه خود را برای روز پیش رو تنظیم کرده اید و حتی ممکن است به ایمیل‌هایتان نیز پاسخ داده باشید، بدون اینکه مجبور شوید با چرت زدن با آلارم موبایل‌تان کلنجار روید و در دقایق آخر بالاخره از جا برخیزید. در واقع شما این زمان اضافه را در اختیار خودتان قرار می‌دهید که بدون استرس از دست دادنِ وقت صبحانه و یا دیگر کارها، روز خود را شروع کنید.

سحرخیزی

رابین شارما، نویسنده و مربی بزرگ زندگی، اخیرا یک کتاب پرفروش با بالاترین قیمت را به نام The 5AM club منتشر کرده که در آن مزایای بیدار شدن در نخستین ساعات روز را برشمرده است. شعار رابین در این کتاب این است:

” عاقل باشید و زود بیدار شوید “.

در این کتاب شارما پس از تشویق خوانندگان به زود بیدار شدن، توصیه می‌کند که از ساعت 7 عصر به بعد چیزی نخورید و پس از خاموش کردن آلارم موبایل‌تان، بدون توجه به اینکه چقدر به خواب احتیاج دارید، لحظه‌ای در تخت نمانید‌. او همچنین عنوان می‌کند که تلاش کنید خود را در شرایط جسمانی جهانی نگه دارید و می‌نویسد که هرچه شما تندرست‌تر باشید، جدا شدن از تخت خوابتان برایتان آسان‌تر خواهد بود و برای مواجهه شدن با روزتان، آماده‌تر خواهید بود.

اخبار تکنولوژی
بلیط اتوبوس
تاکسی بین شهری

AD

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا