هاست پرسرعت
تکنولوژی

ترید ارز دیجیتال و صرافی bingx برای ایرانیان

ترید ارز دیجیتال و صرافی bingx برای ایرانیان

چند سالی است بازار جدیدی به نام کریپتو کارنسی یا همان رمز ارز و یا ارز دیجیتال شکل گرفته است که با سرعت بسیار زیادی در حال پیشرفت است. تا همین 10 سال پیش، رمز ارز یا ارز دیجیتال، به بیت کوین خلاصه میشد و هیچ کشوری از آن حمایت نمی‌کرد.فقط در برخی از رسانه‌های اینترنتی یا محافل مالی، جسته گریخته به آن پرداخته میشد.

کسی تصور نمی‌کرد که روزی، نیمی از داد و ستدهای مالی دنیا، با ارزهای دیجیتال انجام شود. رفته رفته این بازار وسعت پیدا کرد تا جایی که امروزه شاهد آن هستیم که آلت کوین های بسیار زیادی بعد از بیت کوین پدید آمده اند و مبنای دریافت و پرداخت های امن در اقتصاد بسیاری از کشورها شده‌اند.

ترید ارز دیجیتال، کاری است که بسیاری از افراد فعال در این حوزه انجام می‌دهند تا بتوانند سود و درآمد کسب کنند.  می توان گفت که ترید ارز دیجیتال، یک فرآیند کلی است و شامل مجموعه‌ای از کارها و اقداماتی است که باید در این زمینه انجام شود تا ارز دیجیتال خریداری شود و با فروش آن، سود حاصل شود. به طور کلی، هرگونه خرید ارز دیجیتال از صرافی‌ها با قیمت پایین و فروش آن به قیمت بالاتر را ترید ارز دیجیتال گویند.

ما قصد داریم تا در این مقاله پیرامون این فرآیند بیشتر صحبت کنیم. اگر دوست دارید در مورد ترید ارز دیجیتال و نحوه انجام آن بیشتر بدانید، حتما این مطلب را مطالعه کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

1. ترید ارز دیجیتال چیست و چگونه باید انجام شود؟

2. بهترین آموزش ترید ارز دیجیتال چیست؟

3. درآمد ترید ارز دیجیتال چقدر است؟

4. بهترین نرم افزار ترید ارز دیجیتال در ایران کدام است؟

5. بهترین پلتفرم ترید ارز دیجیتال خارجی و قابل اعتماد، کدام است؟

ترید ارز دیجیتال و نحوه انجام آن

برای اینکه بدانید ترید ارز دیجیتال چیست، بهتر است با دو واژه “ترید” و ” ارز دیجیتال ” بیشتر آشنا شوید.

·  TRADE:

 ترید یا trade به معنای معامله کردن است. در دنیای رمز ارزها، به هر گونه داد و سند کردن ارز دیجیتال، ترید یا معامله می‌گویند. برخی از افراد با ورود به این بازار، مقداری ارز دیجیتال خریداری می‌کنند و آن را رها می‌کنند تا در گذر زمان رشد کند و بعد از رشد کافی، ممکن است آن را بفروشند و سود کسب کنند. این افراد را تریدرهای بلند مدت یا همان سرمایه گذاران می‌گویند. اما عده‌ای هم ممکن است در این بازار به خرید و فروش رمز ارز بپردازند و معاملات خود را در محدوده زمانی زیر یک روز ( مثلا جند دقیقه تا چند ساعت ) باز و بسته کنند. این افراد را تریدر اسکالپر یا تریدر روزانه می‌گویند.

·  ارز دیجیتال:

ارز دیجیتال، متاع یا مورد معامله یا همان سهم در بازار رمز ارز است. این ارزها وجود خارجی ندارند و شما نمی‌توانید وجود فیزیکی از آنها ببینید. ارزهای دیجیتال انواع و اقسام مختلفی دارند. به اولین ارز دیجیتال پدید آمده در دنیا، بیت کوین می‌گویندو به هر ارز دیگر به جز بیت کوین، در اصطلاح، آلت کوین می‌گویند. آلت کوین‌ها هر کدام برای هدف خاصی پدید می‌ایند و در بازار رمز ارزها، قیمت پیدا کرده و معامله می‌شوند. برای مثال، دوج کوین، تتر، و …

برخی از آلت کوین‌ها نیز بدون هدف و فقط جهت یک شوخی یا کار با مزه شکل می‌گیرند که به آنها میم کوین و به برخی نیز شت کوین گفته می‌شود. اینها نیز ممکن است در گذر زمان، قیمت پیدا کنند.

حالا که معنا و مفهوم ترید ارز دیجیتال را متوجه شدید، باید بدانید که برای ترید کردن ارزهای دیجیتال، نیازمند یک بستر و پلتفرم هستید که به صورت اینترنتی بتوانید معاملات خود را انجام دهید. زیرا ارزهای دیجیتال فقط و فقط در پلتفرم‌های اینترنتی قابلیت معامله دارند.

برای ترید ارز دیجیتال باید به ترید جفت ارز در صرافی‌ها بپردازید. ترید جفت ارز یعنی زمانی که شما در ازای پرداخت ریال یا هر ارز دیگر، یک ارز متفاوت دیگر را خرید کنید. برای فروش هم دقیقا به همین منوال باید انجام دهید. ارزهای معروفی که در صرافی‌های داخلی به این شیوه معامله می‌شود، ریال و تتر است. اما در صرافی‌های خارجی مانند صرافی بینگ ایکس bingx، جفت ارزهای مختلفی وجود دارد و می‌توان خرید و فروش را با آنها انجام داد.

بهترین آموزش ترید ارز دیجیتال

ترید ارز دیجیتال و صرافی bingx برای ایرانیان

برای ترید ارز دیجیتال، باید آموزش ببینید. این روزها در اینترنت، آموزش‌های بسیار زیادی در این زمینه وجود دارد. علاوه بر سایت‌هایی که اقدام به تهیه و فروش پک‌های آموزشی می‌کنند، بسیاری از سایت‌ها نیز، آموزش‌های رایگان در این زمینه دارند. بسیاری از این آموزش‌ها می‌تواند مبنای یادگیری و آموزش برای شما باشد. اگر اموزش خوبی را پشت سر بگذارید، حتما می‌توانید در مورد ترید ارز دیجیتال، مطالب مفیدی را بدست بیاورید که در این بین آموزش صرافی bingx بینگ ایکس در مورد ارزدیجیتال و فارکس از همه کاملتر است.

بهترین آموزش ترید ارز دیجیتال، آموزشی است که بتواند به شما یاد دهد تا چه زمانی وارد معامله شوید و اقدام به خرید ارز دیجیتال با قیمت پایین کنید، و چه زمانی آن را با قیمت بالاتری بفروشید. تمام اساس کار آموزش ترید ارز دیجیتال، همین است.

درآمد ترید ارز دیجیتال چقدر است؟

تمام دغدغه‌ی تریدرهای ارز دیجیتال در دنیای رمز ارزها این است که بتوانند یک ارز را با قیمت پایین خریداری کنند و زمانی که رشد پیدا کرد، آن را به فروش برسانند. این کار می‌تواند سود مشخصی را برای تریدر در پی داشته باشد.

حالا اگر یک معامله گر در دنیای ارزهای دیجیتال اقدام به خرید و فروش‌های متعدد در طول روز یا هفته کند، می‌تواند از خرید و فروش آنها، سود به دست بیاورد. این کسب سود می‌تواند منبع درآمد برای او باشد.

درآمد ترید ارز دیجیتال به عوامل مختلفی بستگی دارد که برخی از آنها شامل موارد زیر است:

1. میزان سرمایه وارد شده به صرافی برای خرید و فروش

2. سطح دانش و اطلاعات تریدر

3. نوع ترید ( روزانه یا بلند مدت ) طبیعی است که تریدرهای روزانه و اسکالپرها، درآمد بیشتری بدست می‌آورند زیرا تعداد پوزیشن‌های معاملاتی زیادی را با سود کم باز می‌کنند که در نهایت بعد از 1 ماه یا 1 سال، مجموع درآمد آنها خیلی بیشتر از سرمایه گذاری بلند مدت در این بازار است.

4. مدیریت ریسک و مدیریت مالی خوب توسط تریدر

بهترین نرم افزار ترید ارز دیجیتال در ایران

ترید ارز دیجیتال و صرافی bingx برای ایرانیان

وقتی صحبت از نرم افزار و پلتفرم معاملاتی برای ترید ارز دیجیتال به میان می‌آید، شاید انتخاب کمی سخت شود. تمام صرافی‌های داخل کشور، مجوز فعالیت داشته و می‌توان در تک تک آنها حساب  کاربری برای ترید ارز دیجیتال ایجاد کرد. اما صرافی بین المللی حجم معاملات بیشتری چه در اسپات و چه در فیوچرز دارد مثل بینگ ایکس اما ابتدا باید ثبت نام صرافی bingx بینگ ایکس را انجام دهید.

صرافی‌های داخل کشور معمولا از معاملات اسپات یا لحظه‌ای پشتیبانی می‌کنند. در این صرافی‌ها می‌توان جفت ارز دیجیتال مورد نظر را به سبک محدود و با تعیین قیمت از سوی خود، خرید و فروش کرد و یا آن را با قیمت لحظه‌ای بازار و در کوتاهترین زمان ممکن معامله کرد.

در صرافی‌های داخلی، نمی‌توان معاملات فیوچرز و اهرم دار را که نوعی معامله در دنیای ترید ارز دیجیتال است را انجام داد. مگر در موارد خاص و صرافی‌های خاصی که تعداد آنها به انگشتان دست هم نمی‌رسد.

برای افراد تازه وارد و کسانی که دوست دارند با شیوه معاملات لحظه‌ای کسب درآمد کنند، و همچنین به دنبال صرافی هستند که دریافت و پرداخت‌های آنها راحت و بی واسطه انجام شود، صرافی‌های داخلی گزینه‌های خوبی هستند. اما در نظر داشته باشید که گاهی وقت‌ها سرعت هسته معاملاتی در این پلتفرم‌ها مانند بورس داخلی، کم می‌شود و نمی‌تواند با صرافی‌های خارجی رقابت کند.

بهترین پلتفرم ترید ارز دیجیتال خارجی

پلتفرم‌های خارجی، قدمت بیشتری نسبت به نمونه‌های داخلی داشته و تعداد آنها بسیار زیاد است. برخی از این پلتفرم‌ها با کاربران ایرانی و فعالیت آنها دچار مشکل هستند و نمی‌توان به راحتی در آنها به تریدر ارز دیجیتال پرداخت. اما در مقابل، تعدادی هم هستند که با کاربران ایرانی مشکلی ندارند و تریدرهای ایرانی در آنجا به تجارت مشغول هستند.

برای مثال می‌توان صرافی بینگ ایکس bingx را نام برد که نه تنها کاربران ایرانی مجاز به فعالیت در آن هستند، بلکه نیازی به انجام احراز هویت در آن وجود ندارد. امکانات بی نظیر این صرافی نیز می‌تواند به ترید ارز دیجیتال و کسب سود کاربران کمک‌های قابل توجهی کند. بهترین نرم افزار ترید ارز دیجیتال خارجی، شامل معاملات اسپات و فیوچرز است و دست تریدر از هر نظر باز است تا بتواند به راحتی مشغول معامله شود.

 و کلام آخر

ترید ارز دیجیتال، راهی برا معامله و سود کردن است. اما مطمئن باشید ک بدون آموزش دیدن در این زمینه، هرگز به موفقیت دست پیدا نخواهید کرد. صرافی bingx برای ایرانیان، خدمات خاصی را در نظر گرفته از جمله دامنه دات پرو، پشتیبانی از زبان فارسی، داشتن سایت آموزشی فارسی زبان ویژه ایرانیان، ربات ترید و کپی ترید و پشتیبانی از متاتریدر5 و تریدینگ ویو و… و کار شما را برای ترید ارزهای دیجیتال و جفت ارزهای فارکس راحت کرده است.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
gsxr مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

اخبار تکنولوژی
بلیط اتوبوس
تاکسی بین شهری

AD

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا