تکنولوژی

لیست کارخانه های شهرک صنعتی شاهرود

لیست کارخانه های شهرک صنعتی شاهرود

خرید بلیط هواپیما از سفرمارکت

کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی فعال در صنایع مختلف مانند کاشی و سرامیک، داروسازی و مواد غذایی، همواره به‌عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز استخدامی در کشور شناخته می‌شوند. این واحدهای صنعتی با انتشار آگهی‌های استخدامی متعدد در مشاغل مختلف، نقش برجسته‌ای در کاریابی شاهرود و افزایش آمار استخدام کارجویان در مناطق مختلف کشور دارند.

به همین دلیل در اغلب مناطق کشور با احداث مناطق صنعتی مانند شهرک صنعتی شاهرود، زمینه مناسبی برای فعالیت این نوع از کسب‌وکارها فراهم شده است. به دلیل وجود تعداد زیادی از واحدهای صنعتی در این مناطق، معمولا کارجویان با مراجعه به آدرس شهرک صنعتی می‌توانند به‌سرعت مشغول به کار شوند. در این مقاله ضمن معرفی شهرک صنعتی شاهرود، فهرستی از کارخانه‌های این منطقه را ارائه خواهیم کرد.

کاریابی شاهرود در شهرک صنعتی شاهرود

مناطق و نواحی صنعتی به دلیل قرارگیری در مجاورت مراکز شهری، یکی از بهترین محیط‌های کاری را برای ساکنان شهرها و مناطق پرجمعیت ایجاد می‌کنند. دسترسی سریع و راحت به این مناطق، امکان کار در کارخانه‌ها و شرکت‌های بزرگ و معتبر و تعداد زیاد فرصت‌های استخدامی، جزء مهم‌ترین مزایای موجود برای احداث شهرک‌های صنعتی هستند. درنتیجه برای کاریابی شاهرود شهرک صنعتی این منطقه، یکی از بهترین گزینه‌ها خواهد بود.

از طرف دیگر شرکت‌ها و واحدهای تولیدی مختلف با دریافت تسهیلاتی مانند دریافت انشعابات آب، گاز و برق و امکان اجاره زمین باقیمت مناسب، امکان کارآفرینی و راه‌اندازی خط تولید در مناطقی مانند شهرک صنعتی شاهرود را خواهند داشت. به همین دلیل آدرس شهرک صنعتی در مناطق مختلف کشور، همواره موردتوجه کارفرمایان و کارجویان قرار گرفته است.

دراین‌بین شهرک صنعتی شاهرود، یکی از قدیمی‌ترین مناطق صنعتی در استان سمنان است که سابقه فعالیتی نزدیک به 4 دهه دارد. فعالیت بیش از 100 واحد صنفی در شهرک صنعتی شاهرود، خود گویای اهمیت این منطقه در حوزه استخدام و کاریابی شاهرود است.

کارجویان با مراجعه به آدرس شهرک صنعتی شاهرود در کیلومتر 6 جاده شاهرود دامغان، می‌توانند از وجود فرصت‌های استخدامی مختلف مطلع شوند. همچنین برای کاریابی راحت‌تر، می‌توانید به لینک مورداشاره در بالا مراجعه کنید.

اسامی کارخانه‌های فعال در شهرک صنعتی شاهرود

اگرچه تمام واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان شاهرود در شهرک صنعتی این منطقه مستقر نیستند، اما به دلیل تعداد زیاد واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی شاهرود، در این بخش بیشتر به معرفی این نوع از واحدهای تولیدی در این منطقه می‌پردازیم.

واحدهای تولیدی و صنفی شهرستان شاهرود در حوزه‌هایی مانند صنایع کاشی و سرامیک، مواد غذایی، صنعت ساختمان، صنایع شیمیایی و صنایع بسته‌بندی فعالیت دارند. با شناخت این واحدها می‌توانید ضمن شناسایی نیازمندی‌های شغلی بازار کار شاهرود، روند کاریابی شاهرود را سرعت بخشید.

به همین دلیل در این بخش ابتدا فهرستی از واحدهای تولیدی و صنعتی فعال در شهرک صنعتی شاهرود را خدمت شما ارائه خواهیم کرد. همچنین در ادامه، برخی از شرکت‌های معتبر در شهرک صنعتی شاهرود را معرفی خواهیم نمود. اسامی برخی از کارگاه‌ها و کارخانه‌های موجود در شهرک صنعتی شاهرود عبارت‌اند از:

 • رنگین پروفیل كویر شاهرود
 • تعاونی شاهرود پی‌وی‌سی
 • تک ظرف
 • صنایع شیمیایی شاهرود محافظ
 • تولیدی سیم و کابل كاوش شاهرود
 • توربو ژنراتور شاهرود
 • تولیدی سهیل بهپوش
 • داروسازان فردوس آرا
 • آلیاژین قطعه شاهرود
 • ایكاایرانیان
 • مهدیارپلاست
 • پارس نیرو شاهرود
 • ریخته‌گری دقیق پارس
 • شركت نگین لوله شاهرود قومس
 • صنعتی تلاشگران سپهر
 • صنایع غذایی بهامین تك خارك
 • هامون بتن سازه
 • كانی صنعت شاهوار
 • آرمین شیمی رنگ
 • ذوب آهن شاهرود
 • شرکت فرآورده های لبنی فجر شاهرود
 • فوم سازه آبتین
 • تولیدی و بازرگانی شمیم كویر شاهرود
 • آلا سبز كویر شاهرود
 • صنایع بسته‌بندی پاك ظرف گلستان
 • تولیدی و صنعتی توسن محركه شرق
 • سیم و كابل مغان

معرفی شرکت رنگین پروفیل کویر شاهرود

یکی از کارخانه‌هایی که در شهرک صنعتی شاهرود فعالیت دارد، واحد تولیدی رنگین پروفیل کویر شاهرود است. این شرکت که فعالیت خود را از سال 1374 در صنعت ساختمان شروع کرده است، تاکنون توانسته است در بیش از 8 هزار پروژه موفق نقش‌آفرینی کند.

خوب است بدانید که شرکت رنگین پروفیل کویر شاهرود، یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ صنعتی کویر شاهرود است. در ادامه این مطلب، به معرفی مجموعه دیگر در این هلدینگ با نام سیم و کابل مغان خواهیم پرداخت. از پروژه‌های انجام‌شده به‌وسیله شرکت رنگین پروفیل کویر شاهرود، می‌توان به پروژه مسکونی باران در تهران، برج مسکونی گرند پارک زعفرانیه و پروژه برج آیدا اشاره کرد.

کاریابی شاهرود در شرکت سیم و کابل مغان

یکی دیگر از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ صنعتی کویر شاهرود که در سال 1361 تأسیس شده است، شرکت سیم و کابل مغان نام دارد. این شرکت با بهره‌گیری از فناوری‌های روز توانسته است ضمن اشتغال‌زایی برای بیش از 400 نفر از نیروهای کاری در شاهرود، به یکی از بزرگ‌ترین کارخانه‌های تولیدکننده سیم و کابل در خاورمیانه تبدیل شود.

شرکت فرآورده های لبنی فجر شاهرود

یکی از کارخانجات صنایع غذایی در کشور، کارخانه فرآورده های لبنی فجر شاهرود است. خوب است بدانید که روزانه بیش از 50 تن پنیر در این کارخانه تولید و روانه بازار می‌شوند. این کارخانه سابقه صادرات محصول به کشورهایی مانند عراق و ترکمنستان را در کارنامه کاری خود دارد.

به شکلی که شرکت فرآورده های لبنی فجر شاهرود توانسته است با اشتغال‌زایی برای بیش از 500 نفر از نیروهای کاری در شهرستان شاهرود، سهمی قابل‌توجه در افزایش آمار اشتغال به کار در این منطقه داشته باشد.

با مراجعه به آدرس شهرک صنعتی شاهرود می‌توانید از محل احداث کارخانه فرآورده های لبنی فجر شاهرود بازدید کنید. همچنین خوب است بدانید که محصولات این واحد تولیدی که در سال 1387 راه‌اندازی شده است، تحت نام تجاری میامی تولید و روانه بازار می‌شوند.

شرکت آلا سبز کویر شاهرود

یکی دیگر از شرکت‌های واقع در شهرک صنعتی شاهرود، شرکت آلا سبز کویر شاهرود است. این شرکت که به‌عنوان مالک نام تجاری جیلان شناخته می‌شود، در حوزه بسته‌بندی مواد غذایی در شهرستان شاهرود فعالیت دارد.

شرکت ذوب آهن شاهرود

یکی از شرکت‌های مهم و شناخته‌شده در استان سمنان که در کیلومتر 5 جاده شاهرود دامغان و در شهرک صنعتی شاهرود واقع شده است، شرکت ذوب آهن شاهرود است. این شرکت که در سال 1397 تأسیس شده است، یکی از شرکت‌های نوظهور در صنعت فولاد کشور است. این در حالی است که هم‌اکنون می‌توان شرکت ذوب آهن شاهرود را به‌عنوان یکی از واحدهای صنایع مادر استان سمنان معرفی نمود.

سایر شرکت‌های فعال در شهرستان شاهرود

برای کاریابی شاهرود می‌توانید به دنبال فرصت‌های استخدامی دیگر در خارج از شهرک صنعتی شاهرود باشید. بسیاری از شرکت‌های بزرگ و معتبر برای انجام فعالیت‌های خود در شاهرود، به استخدام کارجویان در فرصت‌های شغلی مختلف نیاز دارند. از شرکت‌های معتبر و بزرگی که در شهرستان شاهرود فعالیت دارند، می‌توان به فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، دیجی کالا و شرکت حمل و نقل تیپاکس اشاره کرد.

شرکت حمل و نقل تیپاکس

تیپاکس یکی از شرکت‌های معتبر و شناخته‌شده در صنعت حمل و نقل کشور است که خدمات مختلفی را در حوزه حمل و نقل بین‌شهری و درون‌شهری، به شهروندان سراسر کشور ارائه می‌دهد. در حقیقت شرکت حمل و نقل تیپاکس را می‌توان بزرگ‌ترین شرکت پست خصوصی در ایران دانست که با بیش از 6 دهه فعالیت در کشور، توانسته است برای بیش از 8 هزار نفر از نیروهای کاری شغل ایجاد نماید.

خوب است بدانید که شرکت حمل و نقل تیپاکس با 1000 نمایندگی در سراسر کشور و بیش از 2500 وسیله برای حمل و نقل کالا، توانایی جابجایی روزانه حدود 150 هزار بسته پستی را دارا است. جهت کاریابی شاهرود، می‌توانید رزومه کاری خود را برای فرصت‌های استخدامی این شرکت در شهرستان شاهرود ارسال نمایید.

کارخانه زرین ذرت شاهرود

از واحدهای تولیدی مهم در شهرستان شاهرود می‌توان به کارخانه زرین ذرت شاهرود اشاره کرد. کارخانه زرین ذرت شاهرود یکی از کارخانجات صنایع غذایی در کشور است که فعالیت خود را از سال 1388، در حوزه تولید مواد غذایی و فرآورده‌های حاصل از ذرت مانند نشاسته و گلوکز شروع نموده است.

شرکت تعاونی خوراک دام و طیور چهارطاق پرو شاهرود

از دیگر شرکت‌های فعال در این منطقه که در خارج از شهرک صنعتی شاهرود واقع شده است، شرکت تعاونی خوراک دام و طیور چهارطاق پرو شاهرود است. این شرکت در شهرستان شاهرود، کیلومتر 20 جاده آزادشهر واقع شده است. برای کاریابی شاهرود و دریافت آگهی‌های استخدام شهرستان شاهرود، می‌توانید همین‌الان به لینک مورداشاره در ابتدای این مطلب مراجعه کنید.

جمع‌بندی

شهرک‌های صنعتی در کشور، سهم بسزایی در اشتغال‌زایی و رونق اقتصادی دارند. به شکلی که بسیاری از آگهی‌های استخدامی در کشور در ارتباط با کار و استخدام در این مناطق هستند. یکی از شهرک‌های صنعتی قدیمی در ایران، شهرک صنعتی شاهرود است.

میزبانی از ده‌ها واحد تولیدی کوچک و بزرگ در این شهرک صنعتی، زمینه بسیار خوبی را برای اشتغال‌زایی تعداد زیادی از افراد جویای کار فراهم کرده است. به همین دلیل در این مقاله فهرستی از واحدهای تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی شاهرود را ارائه کردیم. همچنین با معرفی برخی از این واحدها، شما را در کاریابی شاهرود یاری نمودیم.

#توجه: این مطلب یک رپرتاژ تبلیغاتی بوده و محتوای آن توسط تبلیغ دهنده تهیه و نگارش شده است.
gsxr مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی ندارد.

اخبار تکنولوژی
بلیط اتوبوس
تاکسی بین شهری

AD

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا