هاست پرسرعت
بازی

آرت بوک بازی Hogwarts Legacy به تاریخ انتشار احتمالی آن اشاره می‌کند

آرت بوک بازی Hogwarts Legacy به تاریخ انتشار احتمالی آن اشاره می‌کند

یک آرت بوک رسمی از Hogwarts Legacy تاریخ انتشار جدیدی را نشان می‌دهد که می‌تواند به تاریخ انتشار رسمی بازی اشاره کند.

این بازی در ابتدا تاریخ مشخصی داشت که 31 دسامبر بود. با این حال، مشتریانی که این کتاب را از آمازون انگلستان سفارش داده‌اند، ایمیل‌هایی دریافت می‌کنند که تاریخ انتشار آن را به 15 آذر 1401 (6 دسامبر 2022) تغییر می‌دهد. این ایمیل‌ها می‌توانند اینگونه استنباط کنند که بازی هنوز به طور رسمی برای انتشار در سال 2022 برنامه ریزی شده است و در اوایل دسامبر منتشر خواهد شد. در حالی که آرت بوک یک بازی لزوما همزمان با عرضه‌ی آن منتشر نمی‌شود، کاربر Aromatic-Adagio2121 در Reddit به این نکته اشاره می‌کند که دیگر بازی برادران وارنر یعنی Gotham Knights، آرت بوک مشابهی دارد که قرار است در تاریخ 3 آبان 1401 (25 اکتبر 2022)، روز انتشار بازی، عرضه شود.

تبلیغات

در حالی که انتشار اخبار رسمی در مورد Hogwarts Legacy به ندرت صورت گرفته است، طرفداران مشتاقانه به دنبال تصاویر قدیمی در وب سایت رسمی بازی هستند تا اطلاعات جدیدی را کشف کنند. یکی از طرفداران حتی موفق شد به فایل‌های مخفی وب‌سایت Hogwarts Legacy دسترسی پیدا کند و محتویات نسخه‌های کلکسیونر بازی را فاش کند. مشخص نیست که این فایل‌ها چه مدت در وب سایت موجود بوده‌اند، اما به سایت‌های Best Buy و GameStop پیوست شده‌اند که نشان می‌دهد پیش‌فروش این محتویات به‌زودی آغاز خواهد شد. طرفداران تیزبین Hogwarts Legacy به کشف رازهای دیگری که ظاهرا از معرض دید عموم پنهان شده‌اند، ادامه می‌دهند.

بازی Hogwarts Legacy در ابتدا قرار بود در سال 2021 برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری X/S، ایکس باکس وان و PC منتشر شود. با این حال، برادران وارنر سال گذشته پنجره انتشار بازی را تا سال 2022 به تعویق انداخت. این شرکت اخیرا برنامه‌های خود برای انتشار Hogwarts Legacy در سال جاری و Gotham Knights در ماه اکتبر را اعلام کرده است.

DARKSIRENGramy kعلیInvisible bearded userSquatlatex2💫Mohsenj74,tarnishedmeysambامیر گیمر

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا