بازی

اطلاعاتی از فصل پنجم Stranger Things منتشر شد

اطلاعاتی از فصل پنجم Stranger Things منتشر شد

در حالی که به تازگی به پایان فصل چهارم Stranger Things رسیده‌‌ایم، اطلاعاتی حول محور فصل بعدی این مجموعه منتشر شده است.

پس از پایان فصل چهارم Stranger Things با دو قسمت طولانی و دراماتیک، طرفداران این سوال برایشان پیش خواهد آمد که مقصد بعدی این مجموعه کجا خواهد بود و داستان به چه سمت و سویی کشیده خواهد شد؟ به نظر می‌رسد که مت دافر (Matt Duffer) و راس دافر (Ross Duffer) که به عنوان برادران دافر شناخته می‌شوند، برای فصل جدید برنامه‌های زیادی دارند.

یکی از نکاتی که باعث رنجش طرفداران این مجموعه شده است، زمان ساخت طولانی فصل چهارم بود. حال برادران دافر وعده داده‌اند که ساخت فصل پنجم زمان کمتری خواهد برد و مواردی را از پیش برای ادامه داستان این مجموعه برنامه‌ریزی کرده‌اند.

ما در ماه ژوئیه به یک تعطیلات کوتاه مدت خواهیم رفت و به زودی برای ساخت فصل پنجم بر‌می‌گردیم. در هفته اول ماه اوت نویسندگان کار خود را آغاز خواهند کرد.

احتمالاً فیلم‌برداری فصل پنجم از سال آینده آغاز می‌شود و چند سالی این پروسه زمان خواهد برد. با توجه به این که برخی از جلوه‌های ویژه فصل چهارم تنها چند ساعت پیش از انتشار بر روی نتفلیکس به پایان رسیده بود، کار جلوه‌های ویژه فصل جدید زمان خواهد برد تا بهترین کیفیت ممکن را برای طرفداران به ارمغان بیاورند.

همچنین فصل سوم و چهارم در بازه زمانی کوتاه روایت شده بود، با این حال برادران دافر اعلام کرده‌اند که فصل جدید یک پرش زمانی بلند در داستان خواهد داشت. مسئله‌ای که باید صبر کرد و دید تا چه اندازه بوده و چه تاثیری بر داستان خواهد گذاشت!

منبع: مووی‌وب

Mehran.BaHasan0930Invisible bearded usermeysambvitto corleonereza.mhp

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا