هاست پرسرعت
بازی

اطلاعات جدیدی از Assassin’s Creed Codename Red فاش شد

اطلاعات جدیدی از Assassin’s Creed Codename Red فاش شد

جدا از اینکه Assassin’s Creed Codename Red در ژاپن باستان جریان دارد و توسط استودیوی Ubisoft Quebec ساخته شده اطلاعات رسمی زیادی در دسترس نیست. با این وجود وبسایت Insider Gaming اطلاعات پشت پرده زیادی را از بازی منتشر کرده است.

تبلیغات

تاریخ عرضه Assassin’s Creed Codename Red

در حال حاضر گفته شده که Assassin’s Creed Codename Red تاریخ عرضه حدودی تعطیلات ۲۰۲۴ را هدف قرار داده است. با توجه به اینکه Ubisoft سابقه زیادی در تاخیر زدن بازی‌‎های خود در سالیان اخیر دارد، توصیه می‌کنیم که این تاریخ عرضه را با احتیاط در نظر بگیرید. با این حال با توجه به اطلاعات در دسترس، Assassin’s Creed Codename Red همین حالا هم کاملا قابل بازی است و انتظار می‌رود که سال آینده اطلاعات بیشتری از بازی منتشر شود.

شخصیت‌های Assassin’s Creed Codename Red

برخلاف اکثر بازی‌‎های Assassin’s Creed، در Assassin’s Creed Codename Red قرار است شاهد دو شخصیت قابل بازی باشیم. یک سامورایی مرد و یک شینوبی زن.

این سامورایی مرد یک پناهنده آفریقایی است که راه و روش سامورایی را یاد گرفته و طرفداران بر این باورند که این شخصیت بر اساس شخصی واقعی به نام یاسوکه، اولین سامورایی آفریقایی، نوشته شده است. همچنین انتظار می‌رود که این شخصیت بیشتر روی قدرت و حرکات سنگین تمرکز داشته باشد. در طرف دیگر اطلاعاتی از اینکه شینوبی مذکور بر اساس چه شخصیتی است در دسترس نیست، اما این شینوبی بسیار چابک‌تر از سامورایی بازی خواهد بود. با این وجود یک چیز واضح به نظر می‌رسد؛ هر دو شخصیت ویژگی‌ها و سلاح‌های کاملا متفاوتی را دارند که آن‌ها را نسبت به یکدیگر منحصر به فرد می‌کند.

ویژگی‌های Assassin’s Creed Codename Red

Insider Gaming اوایل امسال فهمید که مخفی‌کاری بخش مهمی از Assassin’s Creed Codename Red خواهد بود و این بازی از سری Splinter Cell زیاد الهام گرفته است. برای مثال بازیکنان قادر خواهند بود تا با استفاده از سایه‌ها خود را مخفی کنند و برای در تاریکی ماندن مشعل‌ها را خاموش کنند که مکانیکی شبیه به تیر زدن به لامپ‌ها در Splinter Cell است. جسد دشمنان را هم می‌توان به جاهای مخفی‌تری حمل کرد.

یک ویژگی دیگر که در Assassin’s Creed Codename Red حاضر خواهد بود محیط‌های قابل تخریب است. این یعنی بازیکن قادر خواهد بود تا هر چیزی که در جهان واقعی با ابزار موجود قابل شکستن است را بشکند. در حالی که این سطح تخریب در حد و اندازه سری Battlefield نیست، اما لایه جدیدی را به گیم‌پلی اضافه خواهد کرد که قطعا به مذاق طرفداران سری خوش می‌آید.

بازی Assassin’s Creed Codename Red در حال حاضر برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC در دست توسعه است.

Joel MorganMohsen bakhtiariGGNightwingDARKSIRENSeY|M|YeDsnowgirlEAGAMERTES fanHaj_HosseinAhmad_bkv-alkaline?sobhan?Stalkerاپوزوسیون gsxrمحمدPeter ParkerPorfosorهادی صفائیImmortal Spartanmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا