هاست پرسرعت
بازی

اعمال فشار روانی شدید برای تیم تولید Spider-Man: Across the Spider-Verse

اعمال فشار روانی شدید برای تیم تولید Spider-Man: Across the Spider-Verse

به نظر می‌رسد که علی‌رغم موفقیت‌های چشمگیر انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse در پشت صحنه جنجال‌های بسیاری به راه افتاده است.

تبلیغات

طرفداران شخصیت مرد عنکبوتی در حال سپری کردن روزهای شگفت‌انگیزی هستند. از دنیای سینمایی مارول گرفته که برای نخستین‌بار ۳ نسل از مرد عنکبوتی را کنار هم قرار داد تا بازی‌های جذاب و سرگرم‌کننده استودیو اینسامنیاک که نسخه جدید آن به زودی در دسترس کاربران پلی‌استیشن قرار خواهد گرفت و حال انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی) که شاید زیباترین روایت از جهان‌های موازی را به تصویر کشید و با فروشی معادل ۶۹۰ میلیون دلار در گیشه بین‌المللی مواجه شد.

با این حال به نظر می‌رسد که دستاوردهای انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse برای تیم پشت صحنه بسیار گران قیمت تمام شده و حواشی بسیاری گریبان‌گیر نویسنده و تهیه‌کننده آن یعنی فیل لرد شده است. زیرا تیم وی مجبور بوده‌اند تا به مدت ۷ هفته، روزانه ۱۱ ساعت از وقت خود را به ساخت این دنباله اختصاص داده و بارها و بارها توسط تهیه‌کنندگان مجبور شدند تا رندرهای مختلفی از نسخه نهایی تهیه نمایند که این مسائل فشارهای روانی بسیاری را برای اعضای تیم تولید در پی داشته است.

در حالی که بسیاری از این حواشی و جنجال، شخص فیل لرد را نشانه گرفته است اما او در جریان صحبت‌های اخیر خود اعلام نموده که:

ساخت این فیلم بسیار سخت و چالش‌برانگیز بود. ما به آن چه ساختیم افتخار می‌کنیم و از تک تک اعضای تیم سپاس‌گذارم که ما را در چنین مسیر سختی همراهی کرده و فشارها را تحمل نمودند.

در حالی که موفقیت دومین پروژه از دنیای انیمیشنی مرد عنکبوتی با موفقیت‌های بسیاری همراه بوده اما ساخت Spider-Man: Beyond the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: فراتر از دنیای عنکبوتی) تا اطلاع ثانوی به تاخیر افتاده است. زیرا از یک سو اعتصابات مانع از حضور صداپیشگان در جریان پروسه تولید شده و در سوی دیگر ماجرا تیم تولید کیفیت را بر کمیت ترجیح داده و تا زمانی که بهترین خروجی ممکن را نداشته باشند، هیچ تاریخ اکرانی برای پایان دهنده این ۳ گانه در نظر نخواهند گرفت. مسئله‌ای که می‌تواند فشار و بار روانی تیم تولید را تا حد ممکن کاهش دهد.

منبع: مووی‌وب

آریا حمیدیانMatin BarkatAMIR WAZOWSKISquat-latexgreatRcactusCameraManMR.NEMESISNiko_BladeStalkerGGABDVDBlack SwordsmanJavad.StarImmortal SpartanGhostCYRUSداچ پلن دِر لیند❤ NieR LoveRKratosmore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا