بازی

الکترونیک آرتز همکاری خود با کویی تکمو را تایید کرد

الکترونیک آرتز همکاری خود با کویی تکمو را تایید کرد

طبق اعلام رسمی الکترونیک آرتز (Electronic Arts)، این شرکت با استودیوی اُمگا فورس (Omega Force) شرکت کویی تکمو (Koei Tecmo) برای ساخت عنوانی جدید همکاری می‌کند.

الکترونیک آرتز روز گذشته اعلام کرد که سازندگان مجموعه‌ی Dynasty Warriors روی عنوانی کار می‌کنند که بر روی شکار تمرکز دارد و داستان آن در ژاپن فئودال به وقوع می‌پیوندد. عناصر فانتزی نیز در بازی وجود خواهد داشت.

همچنین اعلام شد که در ادامه‌ی ماه جاری اخبار و اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر می‌شود. معاون اجرایی کویی تکمو یعنی یوسوکه هایاشی (Yusuke Hayashi) در مورد این همکاری گفت:

تبلیغات

همکاری با EA Originals و اینکه گروهی چون آن‌ها از شما پشتیبانی می‌کنند که سابقه‌ی درخشانی در نشر بازی‌های جدید و ساختارشکن دارند، باعث افتخار است. کارکنان EA آزادی عمل ما در خلاقیت را با آغوش باز پذیرفته‌اند و با پشتیبانی در دو بخش توسعه و نشر به همکاری ارزشمند تبدیل شده‌اند. اضافه شدن منابع جهانی EA به منابعمان، ما را در ارائه‌ی عنوانی جدید در سبک شکار به مخاطبان سراسر دنیا و گسترش دسترسی‌هایمان به بازار جهانی یاری می‌کند. بی‌صبرانه منتظر روزی هستم که بازی‌بازان سراسر جهان بتوانند این بازی را تجربه کنند.

یوسوکه هایاشی

مدیر کل بخش همکاری‌های الکترونیک آرتز (EA Partners) یعنی جف گامون (Jeff Gamon) نیز در این باره گفت:

در راستای موفقیت شگفت‌انگیز EA Originals که شامل عرضه‌ی موفق It Takes Two و Knockout City می‌شود، از آغاز همکاری با تیم بسیار توانمند اُمگا فورس هیجان‌زده هستیم. آن‌ها موفق شده‌اند با یکپارچه کردن توانایی‌های خود در خلق مبارزات گیمپلی با سازوکار‌هایی غیرمنتظره و خلاقانه، سبک شکار را به سطحی جدید برسانند. انتظار برای رونمایی از ماجراجویی جدید و ساختارشکن آن‌ها در ادامه‌ی ماه جاری سخت است.

جف گامون

امینmahdi12345meysambEl DiabloDr.Pyroamir_hasanpoor

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا