هاست پرسرعت
بازی

اندازه‌ی فایل Dead Space Remake مشخص شد

اندازه‌ی فایل Dead Space Remake مشخص شد

به تازگی اندازه‌ی فایل بازی Dead Space Remake مشخص شده و باید گفت که در مقایسه با اکثر بازی‌های امروزی با اندازه‌ی قابل قبولی طرف هستیم.

تبلیغات

اندازه‌ی فایل بازی Dead Space Remake برای بازیکنان ایکس باکسی که قادر هستند تا 5 روز زودتر از بازیکنان پلی استیشن این بازی را پری‌-لود کنند مشخص شده است. یکی از ویژگی‌های کاربردی کنسول ایکس باکس به شما اجازه می‌دهد تا قبل از خرید یک بازی آن را پری-لود کنید تا بتوانید محاسبات لازم برای فضای خالی را انجام دهید. هم‌چنین طبیعتا با این ویژگی می‌توان اندازه‌ی فایل بسیاری از بازی‌های مورد انتظار را مشخص کرد.

با توجه به جلوه‌های بصری جذابی که بازی Dead Space Remake از خود به نمایش گذاشته، احتمالا انتظار دارید که اندازه‌ی فایل این بازی بسیار عظیم باشد. با این حال حقیقت با این تصور فاصله‌ی زیادی دارد. بازی Dead Space Remake روی کنسول‌های ایکس باکس تنها 31.91 گیگابایت خواهد بود و فضای زیادی را روی کنسول شما اشغال نخواهد کرد.

انتظار می‌رود که اندازه‌ی فایل بازی روی کنسول پلی استیشن 5 هم مشابه باشد. بازیکنان روی پلی استیشن 5 در تاریخ 25 ژانویه و 2 روز قبل از بازی قادر به پری-لود کردن آن خواهند بود. فهرست تروفی‌های بازی هم به تازگی منتشر شده که در آن شاهد بازگشت بسیاری از چالش‌ها و تروفی‌های بازی اصلی هستیم. با این حال نکته‌ی جالب وجود یک تروفی برای دستیابی به یک پایان جانبی است که در بازی اصلی وجود نداشت.

با توجه به اندازه‌ی فایل 31.91 گیگابایتی Dead Space Remake و اندازه‌ی فایل 26 گیگابایت بازی Monster Hunter Rise، به نظر می‌رسد که توسعه‌دهندگانی مثل کپکام (Capcom) و EA Motive خیلی بهتر قادر به مدیریت اندازه‌ی فایل‌های بازی‌های خود هستند. پس بازیکنان نیازی به پاک کردن یک بازی برای نصب این بازی‌های جدید نخواهند داشت.

بازی Dead Space Remake در تاریخ 27 ژانویه 2023 (7 بهمن 1401) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

play the bestAli_pxامیر حسینAshen undead the bearerArtin_GamearSonyfan(فن بوی سابق)Mmfb🦁🌞🏴Ellie

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا