بازی

بازیکنان جدید Overwatch 2 به صد دست بازی برای باز کردن قهرمانان اصلی نیاز دارند

بازیکنان جدید Overwatch 2 به صد دست بازی برای باز کردن قهرمانان اصلی نیاز دارند

بازیکنان Overwatch 2 که پیش از این این سری بازی‌ها را تجربه نکرده‌اند باید برای به دست آوردن قهرمانان بازی اصلی صد دست بازی را به پایان برسانند. هم‌چنین چت درون بازی و حالت‌های رقابتی هم در ابتدا قفل بوده و برای دسترسی به آن‌ها باید کارهای خاصی را انجام دهید.

تصمیم برای دور از دسترس نگه داشتن یک سری محتوا و ویژگی‌ها به گفته‌ی بلیزارد (Blizzard) بخشی از پروسه‌ی معرفی بازیکنان جدید به این سری است. بلیزارد گفته که از آن جایی که بسیاری از بازیکنان جدید از شدت ازدیاد شخصیت‌ها و حالت‌های مختلف بعضا سردرگم می‌شوند، این تصمیم گرفته شده تا این افراد بتوانند به راحتی وارد جهان Overwatch شوند.

برای مثال برای دسترسی به حالت‌های رقابتی باید پنجاه دست بازی Quick Play را به پایان برسانید. البته باید خاطرنشان شد که اکثر این محدودیت‌ها به هنگام بازی گروهی برداشته می‌شوند تا بازیکنان بتوانند بدون مشکل با دوستان خود وارد یک تیم شوند و از انواع حالت‌های بازی لذت ببرند. با این حال Competitive یک استثنا بوده چرا که بازیکنان باید یک چالش خاص را برای رسیدن به این حالت پشت سر بگذارند.

تبلیغات

بازی Overwatch 2 در تاریخ چهارم اکتبر (12 مهر 1401) به صورت Early Access منتشر می‌شود و این محدودیت‌ها بر روی حساب‌های اعمال خواهند شد که از این تاریخ و پس از آن ساخته شده باشند. بلیزارد هم‌چنین تایید کرده که بازیکنان باید یک شماره تلفن را به حساب Battle.net خود وصل کنند. به گفته‌ی بلیزارد این مهم باعث جلوگیری از تخلفات بیشتر خواهد شد.

بازی Overwatch 2 به صورت رایگان برای ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

❤GOD OF WAR❤BlackCityXboss Series 5Tlou part 2 game of the centuryامیرمتینmahdi12345Ali G_Hجیم خالی بند «رقیب گیمپس نمیدیم🤡»MMYKINGDr.PyroMr.BadGuymeysambRyder

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا