بازی

بازی Warhammer 40,000: Darktide تاخیر خورد

بازی Warhammer 40,000: Darktide تاخیر خورد

مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران استودیوی فتشارک اعلام کرد که تیم توسعه‌ی بازی Warhammer 40,000: Darktide به زمان بیشتری برای تکمیل این پروژه نیاز دارد.

بر این اساس، می‌توان به صورت رسمی ادعا کرد که تاریخ انتشار بازی شوتر جدید استودیوی فتشارک (Fatshark) یعنی Warhammer 40,000: Darktide تاخیر خورده است. این بازی در ابتدا قرار بود تا در تاریخ 13 سپتامبر (۲۲ شهریور ۱۴۰۱) منتشر شود، اما اکنون در تاریخ 30 نوامبر (۹ آذر ۱۴۰۱) برای رایانههای شخصی عرضه خواهد شد. نسخه‌ی ایکس باکس سری ایکس و اس این بازی اندکی پس از آن و بدون اعلام هیچ تاریخ عرضه‌ی مشخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران استودیوی مذکور یعنی مارتین والوند (Martin Wahlund) در یک توییت گفت:

تبلیغات

به تأخیر انداختن یک بازی شاید یکی از سخت‌ترین تصمیم‌هایی باشد که توسعه‌دهندگان با آن مواجه می‌شوند و از هیجان آن‌ها می‌کاهد. با این وجود، امیدواریم این نشان دهنده‌ی تعهد ما به صرف زمان لازم و انجام هر کاری باشد تا بهترین بازی ممکن را برای شما به ارمغان بیاوریم.

در حالی که تا کنون از بازخوردهای عالی بازی بهره‌مند شده‌ایم، اما به زمان بیشتری برای بهبود پایداری، عملکرد و به بلوغ رساندن مکانیک‌های کلیدی بازی خود نیاز داریم. هر کدام از این موارد برای اطمینان از این که بهترین تجربه‌ِ ممکن را برای شما، گیمرها به همراه داشته باشیم حیاتی است.

در این بین، این توسعه‌دهنده میزبان تست‌های فنی و نسخه‌های آزمایشی این بازی خواهد بود و علاقه‌مندان می‌توانند در این زمینه به پروژه‌ی فوق کمک کنند. البته، این اولین تاخیر Warhammer 40,000: Darktide نیست و پیش‌تر قرار بود تا شاهد عرضه‌ی این بازی در سال گذشته و سپس در فصل بهار امسال باشیم. تاکنون حجم قابل قبولی از از گیم‌پلی بازی به نمایش درآمده است و سازنده‌ی آن تایید کرده است که این بازی با نرخ فریم 60 و با وضوح 4K توسط کنسول ایکس باکس سری ایکس اجرا خواهد شد.

علیmeysambBahramDARKSIRENKRATOSEFAN1

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا