هاست پرسرعت
بازی

باکس آفیس | فیلم ترسناک Barbarian صدرنشین شد

باکس آفیس | فیلم ترسناک Barbarian صدرنشین شد

در هفته‌ای بسیار آرام و کم‌فروش در گیشه، فیلم ترسناک Barbarian موفق شد بر صدر جدول باکس آفیس تکیه بزند.

فیلم بربر (Barbarian) جدیدترین فیلم استودیو قرن بیستم توانست در هفته اول اکران خود روی پرده سینماها در داخل آمریکا به فروش ۱۰ میلیون دلاری دست پیدا کند و در رده نخست جدول باکس آفیس قرار بگیرد. این فیلم در فروش جهانی خود نیز به مبلغ ۵۰۰ هزار دلار دست پیدا کرد تا فروش جهانی‌اش پس از یک هفته ۱۰/۵ میلیون دلار باشد.

فیلم هندی برهماسترا قسمت اول: شیوا (Brahmastra Part One: Shiva) نیز با کسب فروش ۴/۴ میلیون دلاری در داخل آمریکا در جایگاه دوم جدول باکس آفیس ایستاده است. این فیلم محصولی از کمپانی دیزنی به شمار می‌رود که در فروش خارج از آمریکای خود به مبلغ ۲۲/۱ میلیون دلار دست یافته تا فروش جهانی فیلم پس از یک هفته اکران از مرز ۲۶/۵ میلیون دلار عبور کند.

فیلم قطار سریع‌السیر (Bullet Train) که هفته گذشته در رده دوم جدول باکس آفیس قرار داشت، این هفته با کسب فروش ۳/۳ میلیون دلاری در جایگاه سوم جدول باکس آفیس قرار گرفت و فروش کلی خود در داخل آمریکا را به رقم ۹۲ میلیون دلار افزایش داد. تاکنون این فیلم در خارج از آمریکا ۱۱۹ میلیون دلار بدست آورده و در کل، پس از شش هفته اکران به فروش جهانی ۲۱۱ میلیون دلار رسیده است.

در جایگاه چهارم جدول باکس آفیس نیز فیلم تاپ گان: ماوریک (Top Gun: Maverick) قرار دارد که پس از ۱۶ هفته اکران روی پرده سینماها به فروش جهانی ۱۴۵۳ میلیون دلار دست پیدا کرده است.

تبلیغات

انیمیشن ابرحیوانات لیگ دی‌سی (DC League of Super-Pets) نیز این هفته به فروش ۲/۸ میلیون دلاری در داخل آمریکا و جایگاه پنجم جدول باکس آفیس بسنده کرد. فروش جهانی این انیمیشن از کمپانی برادران وارنر و دی‌سی از مرز ۱۶۸ میلیون دلار عبور کرده است.

فیلم نشان زندگی (Lifemark) یکی از فیلم‌های جدیدی است که این هفته روی پرده سینماها اکران شده است. این فیلم در این هفته در داخل آمریکا به فروش ۲/۲ میلیون دلار دست پیدا کرد و در جایگاه هفتم جدول باکس آفیس قرار گرفت.

فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) که دوباره توسط کمپانی سونی و مارول به روی پرده سینماها آورده شده، توانسته به فروش ۱/۳ میلیون دلار در این هفته دست پیدا کند و در رده دهم جدول باکس آفیس قرار بگیرد. این فیلم تاکنون به فروش جهانی یک میلیارد ۹۱۴ میلیون دلار دست پیدا کرده و ششمین فیلم پرفروش تاریخ به شمار می‎‌رود. در ادامه جدول کامل باکس آفیس قرار دارد.

جدول باکس آفیس هفته

نام فیلم فروش آخرهفته (میلیون دلار)
۱ Barbarian ۱۰
۲ Brahmastra Part One: Shiva ۴/۴
۳ Bullet Train ۳/۳
۴ Top Gun: Maverick ۳/۱
۵ DC League of Super-Pets ۲/۸
۶ The Invitation ۲/۶
۷ Lifemark ۲/۲
۸ Beast ۱/۸
۹ Minions: The Rise of Gru ۱/۶
۱۰ Spider-Man: No Way Home ۱/۳

منبع: boxofficemojo

vahid gamermeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا