بازی

تریلر گیم‌پلی جدیدی از بازی Return to Monkey Island منتشر شد

تریلر گیم‌پلی جدیدی از بازی Return to Monkey Island منتشر شد

در اوایل امسال، آرزوی طرفداران بازی‌های ماجراجویی قدیمی با معرفی بازی Return to the Monkey Island از سوی خالقان سری اصلی یعنی ران گیلبرت (Ron Gilbert) و دیو گراسمن (Dave Grossman)، محقق شد.

با این اوصاف، تیزر اولیه بازی به ما جزئیات زیادی از خود عنوان ارائه نداد. اولین تریلر کامل Return to Monkey Island اکنون منتشر شده است که نگاهی به شخصیت‌های قدیمی متعددی از جمله Guybrush Threepwood، LeChuck، Elaine و غیره دارد. در مورد سبک بازی، به نظر می‌رسد که با یک عنوان معمایی، شمشیرزنی و اکشن روبه‌رو باشیم، اگرچه ممکن است بازی تمرکز کمتری روی منابع و Inventory داشته باشد. همچنین این تریلر نشان می‌دهد که شخصیت Elaine در برخی از بخش‌های بازی قابل کنترل خواهد بود. در ادامه می‌توانید تریلر جدید بازی را تماشا کنید.

دانلود 720
دانلود 1080

من مطمئن هستم که مردم در مورد سبک هنری بازی صحبت خواهند کرد، اما صنعت گیم در طول سال‌ها معیارهای بصری مختلفی را پشت سر گذاشته است. آنچه در نهایت اهمیت دارد، طراحی مراحل و پازل است و با حضور گیلبرت و گروسمن، من نسبتا مطمئن هستم که بازی تجربه‌ای لذت‌بخش را ارائه خواهد کرد. آیا باید برای بازگشت به جزیره میمون‌ها هیجان‌زده باشیم؟ قطعا گذشت زمان جواب بهتری برای این سوال به ارمغان می‌آورد.

بازی Return to Monkey Island در سال 2022 برای کنسول نینتندو سوییچ و پلتفرم PC عرضه خواهد شد.

DARKSIRENMohsenj74IRGCmeysambP.morgan

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا