بازی

تصاویر تازه فیلم ترسناک Hellraiser

تصاویر تازه فیلم ترسناک Hellraiser

به تازگی تصاویری از فیلم ترسناک Hellraiser منتشر شده است که شخصیت اصلی داستان یعنی پین‌هِد را نشان می‌دهند.

فیلم برپاخیزان جهنم یا هِل‌رِیزِر (Hellraiser) جدیدترین فیلم از این مجموعه فیلم ترسناک به شمار می‌رود که به نوعی ریبوتی تازه از این فرنچایز نیز محسوب می‌شود. این فیلم بازسازی‌ای از فیلم سال ۱۹۸۷ میلادی به کارگردانی کلایو بارکر (Clive Barker) است.

به تازگی تصاویری از فیلم «هل‌ریزر» منتشر شده است که شخصیت اصلی داستان یعنی پین‌هد را نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید. کارگردانی این فیلم تازه را دیوید بروکنر (David Bruckner) در دست دارد که بیشتر برای کارگردانی فیلم خانه شب (Night House) محصول سال ۲۰۲۰ میلادی با بازی ربکا هال (Rebecca Hall) شناخته می‌شود.

در تصاویر منتشر شده برای فیلم «هل‌ریزر» شخصیت پین‌هد با بازی جیمی کلیتون (Jamie Clayton) دیده می‌شود. علاوه بر او، دیگر بازیگران و شخصیت‌های تازه‌ای که در این فیلم حضور دارند نیز به چشم می‌خورند.

تبلیغات

داستان فیلم جدید «هل‌ریزر» روی زن جوانی به نام رایلی با بازی اودسا آزیون (Odessa A’zion) تمرکز دارد که با اعتیاد و رفتار اضطرابی دست و پنجه نرم می‌کند. او به طور اتفاقی یک جعبه پازل پیدا می‌کند و زمانی که سعی دارد آن را حل کند، باعث هرج و مرج می‌شود.

گوران ویسنجیک (Goran Visnjic) دیگر بازیگر فیلم «هل‌ریزر» به شمار می‌رود. او در این فیلم نقش یک فرد بسیار ثروتمند و تحصیل‌کرده را بازی می‌کند که از احتمالات بسیار متعدد پیرامون این جعبه پازل شگفت‌زده شده و شیفته آن است.

آدام فایسون (Adam Faison)، درو استارکی (Drew Starkey) و برندون فلین (Brandon Flynn) از جمله دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم «هل‌ریزر» نقش‌آفرینی می‌کنند. این فیلم در تاریخ ۷ اکتبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۱۵ مهر) به عنوان بخشی از برنامه مخصوص هالووین هولو روی این سرویس آنلاین پخش خواهد شد.

منبع: کولایدر

riverside1100meysambامیر گیمر

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا