هاست پرسرعت
بازی

تصاویر مفهومی جدیدی از فیلم Thor: Love and Thunder منتشر شد

تصاویر مفهومی جدیدی از فیلم Thor: Love and Thunder منتشر شد

به تازگی تصاویر مفهومی جدیدی از فیلم Thor: Love and Thunder منتشر شدند که مایتی ثور را در لباسی متفاوت و بازگشت گرندمستر را نشان می‌دهند.

هنرمند استودیوهای مارول، اندی پارک تصویر مفهومی جدیدی از شخصیت مایتی ثور منتشر کرده است که او را در ظاهری متفاوت نشان می‌دهد. ظاهر او در این تصویر به مایتی ثور کمیک‌بوک‌ها بسیار نزدیک است. در کمیک‌بوک‌ها مایتی ثور بعد از اینکه متوجه بیماری خود می‌شود، ندای چکش قدیمی و رها شده‌ی ثور را می‌شنود. او بعد از اینکه چکش ثور را بر می‌دارد؛ قدرت‌های جدیدی پیدا می‌کند و به مایتی ثور تبدیل می‌شود.

همچنین طراح دیگری از استودیو مارول به نام لورن بن میمون (Laurent Ben Mimoun)، طرح مفهومی جدیدی از شخصیت گرندمستر را منتشر کرده است که او را در وضعیت نه چندان مناسبی نشان می‌دهد. او در این تصویر همان لباس فیلم رگناروک را بر تن دارد؛ اما او اصلاً خوشحال به نظر نمی‌رسد و سفینه‌اش تخریب شده است. همچنین یک ربات در کنار او مشغول تعمیر قطعه‌ای مکانیکی است.

او همچنین در کپشن پست خود نوشته است: “Moon Of Shame” که به معنی ماه شرم است. ابتدای امر ممکن است که این عبارت کمی گنگ و نامفهوم به نظر برسد؛ اما در واقع ممکن است که به حضور گرندمستر در فیلم Thor: Love and Thunder (ثور: عشق و تندر) اشاره داشته باشد.

تبلیغات

در تصویر در کنار ربات تعداد زیادی سر کرگ مشاهده می‌شود که این بدین معنی است که این صحنه پس از نبرد ثور، والکری و مایتی ثور با زئوس اتفاق می‌افتد. در گذشته نیز کریستین بیل از حضور جف گلدبلوم (Jeff Goldblum) در سکانس‌هایی مشترک با گور خبر داده بود. عبارت ماه شرم همچنین می‌تواند به نبرد مابین تیم ثور و گور اشاره داشته باشد، این سکانس به صورت سیاه و سفید فیلمبرداری شده بود.

شما می‌توانید این تصاویر را در زیر تماشا یا دانلود کنید.

فیلم ثور: عشق و تندر به کارگردانی تایکا وایتیتی (Taika Waititi) و با هنرنمایی کریس همسورث (Chris Hemsworth) در نقش ثور، کریستین بیل (Christian Bale) در نقش گور و ناتالی پورتمن در نقش جین فاستر/مایتی ثور هم‌اکنون در دسترس طرفداران قرار دارد.

منبع: کولایدر

DARKSIRENاتزیو آدیتورهmeysambامیر گیمرموای

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا