بازی

تصویر جدیدی از دنیای زیر آب Avatar 2 منتشر شد

تصویر جدیدی از دنیای زیر آب Avatar 2 منتشر شد

در تصویر تازه‌ای که از فیلم Avatar: The Way of Water منتشر شده است، می‌توانید به مشاهده دنیای زیبای زیر آب آن بپردازید.

تصویر جدیدی از فیلم Avatar: The Way of Water به کارگردانی جیمز کامرون (James Cameron) از طریق مجله امپایر منتشر شده که نه تنها دنیای خارق‌العاده زیر آب پاندورا را به معرض نمایش گذاشته است، بلکه می‌توانیم نگاهی به فرزند جیک و نیتری نیز داشته باشیم.

دنباله پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما که میزبان بازیگرانی همچون سم ورثینگتون (Sam Worthington)، زوئی سالدانیا (Zoe Saldaña)، استیون لانگ (Stephen Lang)، سیگورنی ویور (Sigourney Weaver) و کیت وینسلت (Kate Winslet) می‌باشد، روایت‌گر زندگی جدید موجودات این سیاره در بخش‌هایی از پاندورا است که تا به حال مشاهده نکرده‌ایم.

جیمز کامرون در سال 2009 با فیلم آواتار باعث ایجاد یک انقلاب در جلوه‌های ویژه شد که تاثیر به سزایی در سینما گذاشت؛ مسئله‌ای که گویا این‌بار نیز با The Way of Water به گونه‌ای دیگر تکرار خواهد شد. زیرا در تریلر و تصاویر منتشر شده از این اثر شاهد جلوه‌های ویژه و CGI بسیار چشم‌نواز هستیم. در ادامه می‌توانید به مشاهده تصویر دنیای زیر آب سیاره پاندورا بپردازید:

تصویر جدیدی از دنیای زیر آب Avatar 2 منتشر شد

فیلم Avatar: The Way of Water که به مدت 13 سال در دست ساخت قرار داشته است، سرانجام در تاریخ 16 دسامبر (25 آذر) اکران خواهد شد.

منبع: کولایدر

Albertهادی صفاییvafadarmeysambKratosMohsenj74SamadmarioReversepoint

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا