بازی

تهیه‌کننده‌ی سابق God of War به نینتندوی آمریکا پیوست

تهیه‌کننده‌ی سابق God of War به نینتندوی آمریکا پیوست

خانم Hannah Foell، تهیه‌کننده‌ی گیم‌پلی بازی‌های God of War و God of War Ragnarok، به نینتندوی آمریکا پیوسته است. Foell گفته که به دنبال همکاری با توسعه‌دهندگان AAA برای ارائه‌ی تجربه‌های هیجان‌انگیز به بازیکنان است.

در سال‌های سوییچ شاهد تلاش‌های چشمگیر نینتندو برای بازسازی روابط خود با توسعه‌دهندگان و ناشران AAA ترد پارتی بوده‌ایم. روابطی که تا قبل از عرضه‌ی این کنسول تا حد زیادی صدمه دیده بودند. می‌توان گفت که این تلاش‌ها هم نتیجه داده و با وجود اینکه سوییچ در حد و اندازه‌ی پلی استیشن و ایکس باکس پشتیبانی ترد پارتی دریافت نمی‌کند (که البته این تا حدی به خاطر سخت‌افزار ضعیف‌تر این کنسول است)، حرکت کنسول نینتندو به سمت مثبتی بوده است.

تبلیغات

خوشبخانه به نظر می‌رسد که نینتندو قصد دارد تا به این حرکت مثبت در سال‌های آتی هم ادامه دهد. حداقل جدیدترین عضو این شرکت نوید این موضوع را می‌دهد. خانم Hannah Foell که پیش از این شش سال عضوی از استودیوی Santa Monica بوده است، به تازگی در توئیتر خود اعلام کرد که به تیم ترد پارتی نینتندوی آمریکا پیوسته است. Foell گفته که او و تیمش با ناشران و توسعه‌دهندگان ترد پارتی همکاری خواهند کرد تا تجارب هیجان‌انگیزی را در اختیار بازیکنان نینتندو قرار دهد.

اینکه دقیقا این شغل چه وظایفی را برای Foell در بر خواهد داشت مشخص نیست. با این حال ثمره‌ی موقعیت‌های این چنینی معمولا در کوتاه-مدت دیده نمی‌شوند. انتظار می‌رود که نینتندو خیلی زود به فکر یک کنسول جایگزین نینتندو سوییچ بیفتد و با آمدن سخت‌افزار قوی‌تر، می‌توان انتظار پشتیبانی ترد پارتی بهتر را هم برای کنسول نینتندو داشت.

DARKSIRENبهزاد سالمیHahaHaj ClankTlou part 2 game of the centurymitia Karamazovمحمدامین حیدریکسانی که در خط اسپنسر نیستن ....امیرگیمر غمگینVisible bearded mano0ashil0oAbolfazlمیام رو خطتZeus...Eternal...O2Parham_Sh

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا