بازی

رمزگشایی و گمانه‌زنی‌های طرفداران حول Assassin’s Creed Project Hexe

رمزگشایی و گمانه‌زنی‌های طرفداران حول Assassin’s Creed Project Hexe

یوبیسافت (Ubisoft) به‌تازگی بازی Assassin’s Creed Project Hexe را معرفی کرده است، نسخه‌ای متفاوت و تاریک از این سری که ارجاعاتی به دوران اعدام جادوگران دارد.

در تیزر پروژۀ Hexe، شاهد نمایی از یک جنگل تاریک و مه‌گرفته بودیم، در حالی که صداهای بلند و پارس سگ‌ها در پس‌زمینه به گوش می‌رسیدند. صحنه در نهایت، روبروی یک نشان فرقۀ قاتلان که از چوب ساخته شده و با نخ از شاخه آویزان است را نشان می‌دهد؛ که شبیه به اشیاء طلسم جادوگران است. سپس، پس‌زمینه ناپدید و با یک تصویری مانند حلقۀ احضار جایگزین می‌شود و عنوان “Hexe” را می‌توان در آن دید.

به غیر از این تیزر، تنها جزئیات منتشر شدۀ دیگر پروژۀ Codename HEXE را آقای مارک الکسیس (Marc-Alexis)، معاون تهیه‌کنندگی اجرایی Assassin’s Creed، به اشتراک گذاشته و آن را «یک بازی Assassin’s Creed بسیار متفاوت» خطاب کرده است. این موضوع باعث شد که طرفداران گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر وجود یک تجربۀ ترسناک تمام و کمال داشته باشند، در حالی که عده‌ای فکر می‌کنند با اولین اثر واقعیت مجازی این مجموعه طرف هستیم. در هر صورت، به نظر می‌رسد که تعدادی دیگر از بازی‌بازان، فضایی که بازی در آن جریان دارد را کشف کرده‌اند.

رمزگشایی و گمانه‌زنی‌های طرفداران حول Assassin’s Creed Project Hexe

کاربری در ردیت با نام Comrade_Jacob، اشاره می‌کند که عنوان “Hexe” فوراً او را به یاد فیلم صامت سوئدی سال 1922 به نام Häxan، یک مستند درام قدیمی حول سحر و جادو، می‌اندازد. کاربران دیگر نیز اشاره کرده‌اند که “Hexe” در زبان آلمانی به معنای جادوگر است؛ که ظاهراً تا حدود زیادی به وجود فضای ژرمنی برای این بازی اشاره دارد.

تبلیغات

دیگر بازی‌بازان با بررسی‌های دقیق‌تر، اشاره کردند که متن درون حلقۀ احضار به زبان “Magi” که در قرن 16ام توسط یک فیلسوف سوئیسی ایجاد شده، نوشته شده است. متن مذکور بدین صورت توسط یکی از طرفداران ترجمه شده است: «ما در تاریکی کار می‌کنیم تا به روشنایی خدمت کنیم.» اما با وجود شفاف بودن این متن، هنوز هم سرنخ باارزشی محسوب می‌شود، چراکه همین متن در توییت منتشر شده توسط صفحۀ رسمی Assassin’s Creed حول پروژۀ Hexe، نیز به کار رفته است.

در نهایت، بیانیۀ اصلی به Malleus Maleficarum اشاره دارد. فتوایی که در قرن پانزدهم توسط کلیسای کاتولیک منتشر شد و جادوگری را برابر با کفر اعلام کرد؛ و عامل آغاز مجازات‌های وحشیانۀ افراد متهم به جادوگری در دورۀ رنسانس بود.

این سرنخ‌ها همراه با صدای سگ‌های خشمگین تیزر منتشر شده، اشاره دارند که Assassin’s Creed Project Hexe ممکن است در دوره محاکمۀ جادوگران وورتسبورگ جریان داشته باشد. این رخداد مربوط به سال‌های 1625 تا 1631 میلادی در آلمان مرکزی است و با این‌که اعدام‌های مذکور تنها محاکمه‌های جادوگران در آن دوران نبودند، اما جزو بزرگترین آن‌ها در آن دورۀ زمانی محسوب می‌شدند.

تمرکز اصلی مراسم اخیر یوبیسافت روی بازی Assassin’s Creed Mirage بود، در حالی که پروژه‌هایی مانند Codename RED و Codename HEXE در بهترین حالت، تا سال 2024 منتشر نخواهند شد.

متینsamulDARKSIRENJin sakaiJailor70جیم خالی بند «رگناروک 2020 عرضه میشه»Pashmak..darhalkhabهادی صفاییmeysambTupacEmperor Nima ShamsM.MTvahid gamerAhmad_TRMohsenj74Ellie Terminatorامیر

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا