هاست پرسرعت
بازی

شایعه: Persona 6 برای عرضه در سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است

شایعه: Persona 6 برای عرضه در سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است

شایعه شده که جدیدترین شماره از سری بازی‌های نقش آفرینی Persona، یعنی Persona 6، در سال ۲۰۲۵ منتشر خواهد شد. با ما همراه باشید.

تبلیغات

Im A Hero Too، عضو سابق Reset Era که قبلاً پس از افشای اطلاعات مربوط به چندین بازی ژاپنی در حال ساخت، حساب کاربری خود را حذف کرده بود، بار دیگر ظاهر شده است. این عضو سابق جزئیاتی را درباره پروژه‌های در حال توسعۀ سگا (SEGA) و اسکوئر انیکس (Square Enix) ارائه کرده.

او در رابطه با عناوین در دست توسعۀ سگا می‌گوید که تم اصلی جدیدترین شماره از سری Persona، «سیاه و سفید» خواهد بود. همچنین Persona 6 دورتر از آن چیزی است که قبلاً تصور می‌شد و قرار است در سال ۲۰۲۵ منتشر شود. در همین حال، سال آینده یک بازی دیگر از Sonic به همراه عناوینی از Jet Set Radio ،Comix Zone و Guardian Heroes عرضه می‌شود.

در رابطه با عناوین در دست توسعۀ اسکوئر انیکس، Im A Hero Too که قبلاً در مورد ریمیک عناوین Final Fantasy IX و Final Fantasy X صحبت کرده بود، اکنون می‌گوید که بازسازی Final Fantasy IX در ابتدا برای عرضه در تابستان ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده بود، اما دیگر در این مورد مطمئن نیست، چرا که بازی نیاز به پولیش بیشتری دارد.

Im A Hero Too همچنین به این نکته اشاره می‌کند که بازسازی Final Fantasy X فعلاً تنها دارای یک چهارچوب برای توسعه است و همزمان با بیست و پنجمین سالگرد انتشار نسخۀ اصلی منتشر نخواهد شد. افشاگر مذکور همچنین اعلام کرده که ریمیک Final Fantasy VII برای کنسول نینتندو سوییچ ۲ در حال ساخت است.


نظر شما در این باره چیست؟

منبع: TwistedVoxel

xoyapmeysambsnowgirllul-bookskull dark zoroNOTHING...🤘Mohsenj74مارتین فورد(شیفته عظمت غلام)masoud pc gamerPORIODEv-alkalineEzio (در شوک عظمت Marvel's Spider-Man 2)

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا