بازی

شرکت Take-Two لیک‌های اخیر GTA 6 را از فروم‌های GTA پاک‌سازی می‌کند

شرکت Take-Two لیک‌های اخیر GTA 6 را از فروم‌های GTA پاک‌سازی می‌کند

به دنبال افشای اطلاعات گسترده از بازی GTA 6 در روز گذشته، شرکت Take-Two Interactive به دو فروم بزرگ سری GTA دستور داده است تا هرگونه لینک مربوط به ویدیوهای لو رفته از GTA 6 را حذف کنند.

GTAForums، جایی که لیک‌های اخیر GTA از آنجا به اشتراک گذاشته شده‌اند و صفحه سابردیت GTA 6 در Reddit با ارسال پیام‌هایی به کاربران خود اطلاع داده‌اند که لینک‌های مربوط به محتوای فاش شده را حذف نمایند.

طبق گزارش تام هندرسون، تاپیک اصلی GTAForums که به طور موقت بسته شد، پیامی را به شرح زیر منتشر کرده است.

از سوی شرکت Take-Two Interactive برای حذف مطالب دارای کپی رایت از GTAForums با ما تماس گرفته شده است. طبق معمول بازی‌های قبلی، ما این موضوع را رعایت می‌کنیم و این تاپیک در زمان مناسب بازگشایی خواهد شد.

تبلیغات

تاپیک مذکور اکنون قفل شده و همه لینک‌های مربوط به لیک‌های اخیر حذف شده‌اند. در همین حال، صفحه سابردیت GTA در Reddit نیز به طور موقت حذف گردید.

طبق گزارش کاربر توییتری ArthurLexur، در پیام این صفحه سابردیت آمده است که صفحه‌ی اشاره شده به دلیل مسائل حقوقی، لیک‌ها و محتوای GTA6 به طور موقت بسته شده تا همه چیز مشخص شود. این صفحه سابردیت اکنون با یک هشدار در بالای صفحه مبنی بر اینکه هیچ کس نمی‌تواند به افشای اطلاعات مرتبط شود، بازگشته است. در پیام این صفحه آمده است صفحه‌ی سابردیت مذکور با این شرط باز می‌شود که هیچ کاربری لینک‌ها، عکس‌ها و ویدیوهای اطلاعات فاش شده اخیر را پست نکند. این کار به منظور جلوگیری از حذف شدن صفحه توسط راکستار گیمز انجام می‌شود. با این حال، اجازه بحث و گفتگو در خصوص این لیک‌ها بدون پیوند به آن‌ها، به کاربران داده شده است.

روز یکشنبه بیش از 60 دقیقه ویدیو از بازی GTA 6 در فضای مجازی لو رفت و در همین راستا، چندین ویدیو به درخواست Take-Two از یوتیوب حذف شده‌اند. پس از افشای ویدیوهای مذکور جیسون شرایر، خبرنگار معتبر صنعت بازی، صحت آن‌ها را تایید کرد. شرکت راکستار اخیراً در خصوص افشای اطلاعات GTA 6 واکنش نشان داده و همچنین طبق شایعات جدید، ظاهراً افشای اطلاعات مذکور توسط یک هکر 16 ساله انجام شده است.

DARKSIRENmohammad reza gameroskolعلیعمو فیل کبیر❾❻︵✎﹏ȏṃıԀMohsenj74meysambshadowPorfosorداچ پلن دِر لیند(Squatlatex(Old man editionEzio Auditore da Firenze❤GOD OF WAR❤Behzaaadامیرvahid gamerInvisible bearded userمتینStar Firemore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا