هاست پرسرعت
بازی

مقایسه Mortal Kombat 1 روی PS5 ،Xbox Series و PC؛ کدام پلتفرم بهتر است؟

مقایسه Mortal Kombat 1 روی PS5 ،Xbox Series و PC؛ کدام پلتفرم بهتر است؟

Mortal Kombat 1 هم‌اکنون برای PS5 ،Xbox Series X/S و PC در دسترس است و اگر نمی‌دانید کدام نسخه را انتخاب کنید، ادامۀ این مطلب را بخوانید.

تبلیغات

این بازی تنها یک حالت نمایشی را بر روی PS5 و Xbox Series X/S با تنظیمات گرافیکی یکسان در PS5 و Xbox Series X ارائه می‌کند. نسخه Xbox Series S در برخی تنظیمات، مانند هندسۀ زمین، تراکم NPCها، بافت‌ها و سایه‌ها نواقص جزئی دارد. در رایانه‌های شخصی می‌توان Mortal Kombat 1 را با حداکثر تنظیمات اجرا کرد و از یک مزیت بصری جزئی نسبت به نسخه‌های PS5 و Xbox Series X برخوردار شد.

از نظر رزولوشن، هر دو نسخۀ PS5 و Xbox Series X با وضوح ۴K پویا (۲۱۶۰p) اجرا می‌شوند، گرچه PS5 دارای وضوح متوسط کمی پایین‌تر از Xbox Series X است. در همین حال، Xbox Series S بازی را با وضوح داینامیک ۱۴۴۰p اجرا می‌کند.

با توجه به عملکرد، نسخه‌های PS5 و Xbox Series X/S نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه را هدف قرار می‌دهند و همیشه در طول بازی به آن پایبند هستند. لحظات سینماتیک، منوها و حرکات ویژۀ درون بازی به ۳۰ فریم بر ثانیه محدود شده‌اند. نسخه رایانه‌های شخصی نیز عملکرد خوبی دارد و در یک سیستم با قابلیت معقول، سرعت ۶۰ فریم بر ثانیه را در حالت گرافیکی Ultra بدون مشکل خاصی ارائه می‌کند.

در مجموع، صرف نظر از اینکه بازی Mortal Kombat 1 را روی PS5 ،Xbox Series X/S یا PC اجرا کنید، مسلماً تجربه‌ای عالی خواهید داشت. همان‌طور که گفته شد، نسخه PC که روی یک سیستم توانمند اجرا می‌شود، بهترین تجربه گرافیکی ممکن را ارائه خواهد داد و پس از آن، Xbox Series X قرار می‌گیرد، هرچند تفاوت‌ها جزئی هستند.

دانلود ۷۲۰
دانلود ۱۰۸۰

نظر شما در این باره چیست؟

منبع: TwistedVoxel

killer of trollsAlbert Weskerیه گیمر سادهTahaicGrandmaster HasashiMHNGhostParsa_jiEzio (در شوک عظمت Marvel's Spider-Man 2)GubaruAhmad_bkmrMasterABDVDامیرDARKSIRENManny Calaveraمارتین فورد(شیفته عظمت غلام)HamidMohsen bakhtiarimore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا