بازی

هر آنچه از فیلم Deadpool 3 می‌دانیم | داستان، بازیگران + تاریخ اکران

هر آنچه از فیلم Deadpool 3 می‌دانیم | داستان، بازیگران + تاریخ اکران

فیلم Deadpool 3 رسما قرار است در دنیای سینمایی مارول ساخته شود و در این مطلب به ارائه تمام اطلاعات مرتبط با آن می‌پردازیم.

از آخرین باری که ما شاهد ددپول روی پرده سینماها بودیم، حدود چهار سال می‌گذرد و در سال ۲۰۱۸ میلادی و فیلم ددپول ۲ (Deadpool 2) بود که ما رایان رینولدز (Ryan Reynolds) را در کنار جاش برولین (Josh Brolin) و ززی بیتز (Zazie Beetz) مشاهده کردیم. حالا فیلم ددپول ۳ (Deadpool 3) قرار است توسط دیزنی و مارول ساخته شود.

کمپانی دیزنی سرانجام توانست کمپانی فاکس قرن بیستم را خریداری کند و بدین ترتیب، حقوق فیلم‌های مردان ایکس از جمله فیلم‌های «ددپول» بار دیگر در اختیار استودیو مارول قرار گرفت. از آن زمان نیز این سوال در بین طرفداران ایجاد شده که آیا فیلم «ددپول ۳» ساخته می‌شود و همانند دو فیلم ابتدایی با رده سنی R خواهد بود یا خیر؟ در این مطلب به بررسی تمام اطلاعات مربوط به این فیلم می‌پردازیم. همراه با ما باشید.

نویسنده و کارگردان فیلم Deadpool 3

فیلم Deadpool 3

استودیو مارول رسما ساخت فیلم «ددپول ۳» را تایید کرده است و در حال حاضر نیز تولید آن در مرحله نوشتن فیلم‌نامه قرار دارد. نویسندگان سریال انیمیشنی برگری باب (Bob’s Burgers) یعنی وندی مولینوکس (Wendy Molyneux) و لیزی مولینوکس (Lizzie Molyneux) قرار بود فیلم‌نامه این فیلم قلم بزنند و در حال حاضر مشخص نیست که آن‌ها نسخه اولیه فیلم‌نامه را تکمیل کرده‌اند یا خیر.

اما پس از مدتی، نویسندگان دو فیلم ابتدایی یعنی رت ریس (Rhett Reese) و پل ورنیک (Paul Wernick) بار دیگر برای نوشتن فیلم‌نامه فیلم سوم ددپول به خدمت گرفته شدند. این خبر بسیار خوبی برای این مجموعه به شمار می‌رود چراکه این نویسندگان توانستند به خوبی داستان دو فیلم ابتدایی را شکل بدهند و در کنار کمدی‌های بامزه، اکشنی جذاب را خلق کنند. شاون لوی (Shawn Levy) که قبلا سکان کارگردانی چندین فیلم با بازی رایان رینولدز را برعهده داشته بود، قرار است فیلم «ددپول ۳» را برای استودیو مارول کارگردانی کند.

داستان فیلم Deadpool 3

فیلم Deadpool 3

به لطف کاراکترهای بی‌شماری که در اختیار استودیو مارول قرار دارند و همچنین داستان‌های بی‌شمار کتاب‌های کمیک، احتمالات برای داستان فیلم «ددپول ۳» بی‌شمار است. باید دید که این فیلم جدید چگونه این شخصیت را به دنیای مارول معرفی می‌کند و آیا او به تیمی از ابرقهرمانان ملحق خواهد شد یا خیر؟

یکی از بهترین جنبه‌های فیلم انتقام‌جویان: جنگ ابدیت (Avengers Infinity War) تعاملات کاراکترهای جدید با یکدیگر بوده است. صحبت‌های تونی استارک با دکتر استرنج، استارک با گروه نگهبانان کهکشان و همچنین صحبت‎‌های راکت در مورد دست سرباز زمستانی، همگی جالب‌توجه و جذاب بودند. تصور حضور ددپول در بین آن‌ها نیز بسیار دلنشین است.

در کتاب‌های کمیک، ددپول رابطه گسترده‌ای با دیگر کاراکترها همچون هاکای، دکتر استرنج و همچنین مرد عنکبوتی داشته است و از همین رو می‌توان انتظار داشت که در آینده این کاراکترها را در کنار یکدیگر مشاهده کرد. شخصیت ددپول، عجیب و منحصربه‌فرد است که در کنار هر کاراکتر دیگری، تضادی عالی ایجاد می‌کند. پس امید می‌رود که در فیلم «ددپول ۳» شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول و همچنین شخصیت‌های جدیدی حضور داشته باشند.

بازیگران فیلم Deadpool 3

فیلم Deadpool 3

رایان رینولدز بخش اصلی فیلم‌های «ددپول» به شمار می‌رود و حضور مجدد او در این نقش در دنیای سینمایی مارول می‌تواند شروع بسیار خوبی باشد. در فیلم «ددپول ۲» نامزد او به نام ونسا کشته شد و سپس با استفاده از سفر در زمان، از مرگ نجات پیدا کرد و از همین رو، احتمالا بازیگر مورنا باکرین (Morena Baccarin) برای ایفای دوباره این نقش بازخواهد گشت.

فیلم «ددپول ۲» به معرفی گروه X-Force پرداخت و چندین کاراکتر مختلف از کتاب‌های کمیک همچون شتراستار و دومینو در آن معرفی شدند. شتراستار در آن فیلم کشته شد ولی ززی بیتز (Zazie Beetz) با نقش‌آفرینی خود در نقش دومینو توانست توجه بینندگان را جذب کند. حضور مجدد جاش برولین (Josh Brolin) در نقش کیبل نیز می‌تواند جالب‌توجه و جذاب باشد.

در دو فیلم قبلی «ددپول» شخصیت کلاسوس با بازی استفان کاپیچیچ (Stefan Kapicic) و شخصیت نیگاسونیک تینیج وارهد با بازی برایانا هیلدبرند (Brianna Hildebrand) معرفی شدند و نقش قابل‌توجهی در داستان داشتند. از همین رو انتظار می‌رود که آن‌ها در فیلم سوم نیز حضور داشته باشند و علاوه بر آن‌ها، شخصیت‌های جدیدی از دنیای ایکس من نیز معرفی شوند.

فیلم «ددپول ۳» می‌تواند زمینه‌ساز بسیار خوبی برای معرفی مدرسه اگزاویر برای افراد بااستعداد باشد. مارول می‌تواند در این فیلم کاراکترهای جدیدی از ایکس‌من را با بازیگرانی جدید در دنیای سینمایی خود معرفی کند. حالا باید منتظر ماند و دید که کدام کاراکترها در فیلم «ددپول ۳» حضور خواهند داشت.

تاریخ اکران فیلم Deadpool 3

فیلم Deadpool 3

فیلم «ددپول ۳» هنوز در مرحله پیش تولید قرار دارد و هنوز خبری از تاریخ اکران آن وجود ندارد. از آنجا که تولید فیلم زمان زیادی می‌برد، زودترین زمانی که می‌توان برای اکران فیلم «ددپول ۳» در نظر داشت، سال ۲۰۲۴ میلادی خواهد بود.

رده سنی فیلم Deadpool 3

تمام فیلم‌های دنیای سینمایی مارول از سال ۲۰۰۸ میلادی با رده سنی PG-13 ساخته می‌شدند اما استودیو مارول و کوین فایگی (Kevin Feige) قصد دارند تا رده سنی R را برای فیلم «ددپول ۳» حفظ کنند و بدین ترتیب، اولین فیلم سینمایی مارول با این رده سنی ساخته خواهد شد.


در این مطلب به معرفی تمام اطلاعات که از فیلم «ددپول ۳» می‌دانیم همچون داستان،‌ بازیگران، کارگردان و تاریخ اکران آن پرداختیم. نظر شما در مورد این فیلم چیست؟

منبع: movieweb

DARKSIRENA personmeysambGramy kah1372

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا