بازی

کامیک‌کان: انیمه‌ای بر اساس کمیک BRZRKR کیانو ریوز ساخته می‌شود

کامیک‌کان: انیمه‌ای بر اساس کمیک BRZRKR کیانو ریوز ساخته می‌شود

در رویداد کامیک‌کان سن‌دیگو ۲۰۲۲ اعلام شده است که انیمه‌ای سریالی و سینمایی بر اساس کمیک BRZRKR کیانو ریوز ساخته می‌شود.

در ماه مارس سال ۲۰۲۱ میلادی اعلام شد که سرویس آنلاین نتفلیکس حقوق ساخت آثار اقتباسی بر اساس کمیک BRZRKR کیانو ریوز (Keanu Reeves) را خریداری کرده است. روز گذشته (جمعه) در کامیک‌کان سن‌دیگو ۲۰۲۲ اعلام شد که ادامه این کتاب‌های کمیک تولید خواهد شد.

حالا نیز به اعلام شده که سرویس آنلاین نتفلیکس قرار است انیمه‌ای سینمایی و انیمه‌ای سریالی بر اساس این کتاب‌های کمیک تولید کند. این انیمه سریالی قرار است حداقل دو فصل داشته باشد و کیانو ریوز قرار است در هر دو اثر صداپیشه شخصیت اصلی باشد.

مجموعه کمیک «برزرکر» به نویسندگی کیانو ریوز و مت کینت (Matt Kindt) هستند. داستان این کمیک بدین شرح است:

جنگی بدون پایان در جریان است. مردی که تنها به عنوان «بی» شناخته می‌شود،‌ نیمه‌ خدا است و به عنوان فردی نفرین‌شده و خشن شناخته می‌شود. برزرکر پس از اینکه چندین قرن در سراسر جهان سرگردان بوده، ممکن است سرانجام مکانی ثابت برای خودش پیدا کرده باشد. او حالا برای دولت آمریکا کار می‌کند و ماموریت‌های بسیار خشن و خطرناک را انجام می‌دهد. در عوض نیز او تنها یک خواسته دارد، اینکه ماهیت این زندگی بی‌پایان خود و همچنین نحوه پایان دادن به آن را متوجه شود.

استودیو Production I.G وظیفه ساخت انیمه سینمایی و سریالی «برزرکر» را برای سرویس آنلاین نتفلیکس برعهده دارد. در ابتدا یک انیمه سینمایی ساخته خواهد شد و مدتی کوتاه پس از آن نیز انیمه سریالی روی نتفلیکس پخش می‌شود. نتفلیکس به دنبال آن است تا این فرنچایز را بسیار گسترش بدهد. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از این پروژه‌ها در دست نیست.

البته لازم به ذکر است که نتفلیکس در ابتدا قصد ساخت اثری لایو اکشن بر اساس این کمیک‌ها با بازی کیانو ریوز را داشته بود اما به دلایلی آن‌ها رویکرد خود را عوض کردند و به سراغ ساخت انیمه رفته‌اند.

منبع: movieweb

Aiden PearceMahyarMsmmeysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا