هاست پرسرعت
بازی

Starfield به بیش از ۳۱۳ هزار کاربر همزمان در استیم رسید و از رکورد Skyrim پیشی گرفت

Starfield به بیش از ۳۱۳ هزار کاربر همزمان در استیم رسید و از رکورد Skyrim پیشی گرفت

Starfield بزرگ‌ترین بازی بتسدا (Bethesda) تا به امروز است که از ۶ میلیون بازیکن در تمام پلتفرم‌ها در روز انتشار برخوردار بوده.

تبلیغات

عنوان Starfield با بیش از ۶ میلیون بازیکن در تمام پلتفرم‌ها در روز انتشار خود، بزرگ‌ترین عرضه را برای یک بازی بتسدا به همراه داشته است. جای تعجب ندارد که این اعداد و ارقام در طول تعطیلات آخر هفته به طور پیوسته در حال افزایش بوده‌اند، همانطور که در آمار مربوط به پلتفرم استیم (Staem) نیز مشهود است.

طبق پایگاه اطلاعاتی استیم، اوج تعداد کاربران همزمان Starfield هم‌اکنون به به ۳۱۳,۹۹۳ بازیکن رسیده است. با این اتفاق، RPG فضاپیمایی مورد بحث ما از بیش‌ترین تعداد کاربران همزمان برای Skyrim که ۲۸۷,۴۱۱ بازیکن بود، پیشی گرفته.

این بازی در حال حاضر از نقطه اوج Fallout 4 با ۴۷۲,۹۶۲ بازیکن هم‌زمان در سال ۲۰۱۵ فاصله دارد. شایان ذکر است که Starfield از طریق سرویس گیم پس (Game Pass) نیز در دسترس بوده که البته پایگاه اطلاعاتی بازیکنان را تقسیم می‌کند.

در روز انتشار جهانی خود در هفته گذشته، Starfield شاهد اوج بیش از ۱ میلیون بازیکن همزمان در تمام پلتفرم‌ها بود. بعداً در همان روز اعلام شد که بازی بیش از ۶ میلیون گیمر را جذب کرده و به بزرگ‌ترین عرضه یک عنوان بتسدا تبدیل گشته است.


نظر شما در این باره چیست؟

منبع: GamingBolt

Albert WeskerDARKSIRENOld_axeIliyabutcher of blavikenAMIR WAZOWSKILove GameBehzaadحمیدرضا فروزانassassinDark NightmeysambGGStarfieldTrOyKratosJim HawkinsVisible gamer man人Acker益man人Gubarumore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا