بازی

ابتلای هنری کویل به کرونا باعث توقف تولید فصل ۳ سریال The Witcher شد

ابتلای هنری کویل به کرونا باعث توقف تولید فصل ۳ سریال The Witcher شد

پس از مثبت شدن تست کرونای هنری کویل، تولید فصل سوم سریال The Witcher متوقف شده است.

سریال ویچر (The Witcher) یکی از آثار بسیار موفق سرویس آنلاین نتفلیکس به شمار می‌رود و پس از پخش فصل دوم آن در سال گذشته میلادی، به سرعت ساخت فصل سوم آن شروع شد. با این حال، به تازگی اعلام شده که کرونا باعث توقف تولید فصل سوم این سریال شده است.

بنابر گزارش‌ها، تولید فصل سوم سریال «ویچر» در جریان بوده که به دلیل مثبت شدن تست کرونای ستاره این سریال یعنی هنری کویل (Henry Cavill)، بلافاصله متوقف شده است. ظاهرا عوامل سریال «ویچر» خود را آماده فیلمبرداری سکانس نبرد بزرگی به نام کودتای تاند (Thanedd coup) می‌کردند. مطمئنا کسانی که منابع داستانی را خوانده‌اند، با آن آشنا هستند.

انتظار می‌رود که در این سکانس بزرگ و اکشن، اکثر بازیگران اصلی سریال «ویچر» حضور داشته باشند که اصلی‌ترین عضو آن‌ها نیز هنری کویل است. از همین رو، آن‌ها نمی‌توانستند این سکانس را بدون او فیلمبرداری کنند و تا زمان بهبودی هنری کویل تولید سریال را متوقف کرده‌اند.

تبلیغات

این برای اولین بار نیست که کرونا سبب متوقف شدن تولید سریال «ویچر» می‌شود. در سال ۲۰۲۰ میلادی و به هنگام فیلمبرداری فصل دوم سریال نیز همین مشکلات سبب توقف تولید و تعویق پخش آن به دسامبر سال ۲۰۲۱ میلادی شده بود.

تنها یک ماه دیگر از فیلمبرداری و تولید فصل سوم سریال «ویچر» باقی مانده و امید می‌رود که این تاخیر در تولید روی پخش سریال تاثیرگذار نباشد. البته هنوز سرویس آنلاین نتفلیکس تاریخ پخشی برای فصل سوم تعیین نکرده است. با این حال انتظار می‌رود که فصل سوم در اواخر سال جاری میلادی یا اوایل سال ۲۰۲۳ میلادی از سرویس آنلاین نتفلیکس پخش شود.

منبع: movieweb

meysamb

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا