بازی

انتقادات تند مردم نسبت به تریلر فیلم The Little Mermaid

انتقادات تند مردم نسبت به تریلر فیلم The Little Mermaid

نخستین تریلر منتشر شده از لایو اکشن The Little Mermaid میزبان انتقادات بسیار زیاد و بی‌سابقه‌ای بوده است.

کمپانی دیزنی که همچنان با قدرت در حال ساخت بازسازی‌های لایو اکشن از انیمیشن‌های کلاسیک خود می‌باشد، این بار دست بر روی اثر The Little Mermaid گذاشته تا آن را در غالب یک فیلم سینمایی برای مخاطبین خود به ارمغان بیاورد. با این حال از زمان انتخاب هلی بیلی (Halle Bailey) برای ایفای نقش اصلی، اینترنت وارد یک نبرد مجازی شده است.

این رویه با انتشار نخستین تریلر این لایو اکشن دو چندان شده و حال شبکه‌های مجازی مورد سیل عظیم انتقادات نژادپرستانه حول محور این بازیگر و نقش او قرار گرفته است.

تبلیغات

علی‌رغم این که تعداد دیسلایک‌های تریلر بازسازی The Little Mermaid به طور دقیق اعلام نشده است، اما کاربران اینترنت از طریق مرورگر گوگل کروم موفق شده‌اند تا به این آمار دست پیدا کرده و با رقم 1.5 میلیون دیسلایک مواجه شوند که همچنان در حال افزایش است. واکنش تند افرادی که به انتخاب یک بازیگر سیاه پوست برای شخصیتی سفید پوست انتقاد داشته‌اند، باعث شده تا طرفداران این موج به مقابله با آن‌ها پرداخته و عملا‍ً یک دو دستگی بزرگ در شبکه‌های مجازی شکل بگیرد.

همین مسئله گریبان‌گیر لایو اکشن دیگر دیزنی یعنی Snow White نیز شده است که مردم برای انتخاب ریچل زگلر (Rachel Zegler) به عنوان سفید برفی اعتراض داشته و در اینترنت موج‌های انتقادی را شکل داده‌اند. با توجه به این که کمپانی دیزنی هیچ واکنش رسمی از خود بروز نداده است، باید صبر کرد و دید که میزان استقبال مردم در سینماها نسبت به این آثار چگونه خواهد بود.

منبع: مووی‌وب

(Squatlatex(Old man editionDARKSIRENPashmak..darhalkhabSackboy77FuttBuckerdeathwingsاریاHossein82NامیرSami 227KHEDER_Pro_Gamermobile1199HerfeiyXboss Series 5Emperor Nima ShamsA SlashscorpionesAMIR WAZOWSKIdamhazermore

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا