هاست پرسرعت
بازی

اکثر بازی‌های آینده CD Projekt RED شامل بخش چندنفره خواهند شد

اکثر بازی‌های آینده CD Projekt RED شامل بخش چندنفره خواهند شد

استودیوی CD Projekt RED قصد دارد تا در اکثر بازی‌های آینده‌ی خود از یک بخش چندنفره برای غنی‌تر ساختن بخش تک‌نفره‌ی بازی استفاده کند. پیش از این قرار بود Cyberpunk هم بازی چندنفره داشته باشد.

چند وقتی می‌شود که استودیوی CD Projekt RED قصد ورود به فضای چندنفره را داشته است. این استودیو اصالتا قصد داشت تا یک بازی چندنفره مستقل را برای Cyberpunk توسعه دهد. با این حال این پروژه در نهایت لغو شد و این استودیو تصمیم گرفت تا استراتژی خود برای بازی‌های چندنفره را از نو بررسی کند. سال گذشته CD Projekt RED گفت که قصد دارد تا المان‌های چندنفره را به به صورت تدریجی به هر دو فرنچایز The Witcher و Cyberpunk اضافه کند.

CD Projekt RED در یک جلسه‌ی مالی با سرمایه‌گذاران خود اعلام کرد که اکثر بازی‌های این استودیو در آینده شامل بخش چندنفره خواهند شد. به گفته‌ی این استودیو این بخش چندنفره قرار است بخش تک‌نفره‌ی بازی را غنی‌تر بکند. البته فعلا اطلاعاتی در مورد ماهیت این المان‌های چندنفره در این عناوین وجود ندارد. با این حال به نظر می‌رسد که تک‌نفره هنوز قرار است تمرکز اصلی CD Projekt RED باشد و المان‌های بخش چندنفره بیشتر یک مکمل خواهند بود.

تبلیغات

اوایل امسال این شرکت لهستانی اعلام کرد که قصد دارد تا در آینده از موتور Unreal Engine 5 استفاده کند و دیگر خبری از توسعه‌ی فناوری داخلی برای بخش‌های چندنفره نیست، چرا که موتور Epic Games شامل ابزارهای پیچیده‌ای برای توسعه‌ی چندنفره می‌شود.

CD Projekt RED هم‌چنین چندین پروژه‌ی جدید را معرفی کرد. از جمله یک سه‌گانه‌ی جدید از بازی‌های The Witcher، دو اسپین‌آف بزرگ در این فرنچایز، یک دنباله‌ی کامل برای Cyberpunk 2077 و یک آی‌پی جدید که توسط این استودیو ساخته شده است.

Dota2NimaArthurامیر حسینChris redfieldTUPACfarshadxEzio Auditore da FirenzeDARKSIREN🇮🇷HULK🇮🇷Zahragamer2Mohsenj74

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر
دانلود نرم افزار

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا