بازی

برای حماسۀ جدید The Witcher بیش از یک بازی برنامه‌ریزی شده است

برای حماسۀ جدید The Witcher بیش از یک بازی برنامه‌ریزی شده است

با اعلام رسمی شرکت سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، مشخص شد که ماجراجویی و حماسۀ جدید مجموعه‌ی پرطرفدار The Witcher در بیش از یک بازی روایت خواهد شد.

این شرکت در ماه مارس اعلام کرده بود که نسخه‌ی بعدی این سری، به خط داستانی جدیدی خواهد پرداخت. اکنون، طی گزارش مالی سی دی پراجکت رد در نیمه‌ی نخست سال که روز چهارشنبه برگزار شد، مدیرعامل این شرکت یعنی آدام کیچینسکی (Adam Kiciński) اعلام کرد که برای عرضه‌ی چند عنوان آینده‌ی این مجموعه، برنامه دارد.

صحبت‌های او در این باره به شرح زیر است:

تبلیغات

بیش از یک نسخه را در نظر داریم. نخستین خط داستانی این مجموعه دارای سه بازی بود، بنابراین الآن هم به بیش از یک بازی فکر می‌کنیم. البته، هنوز در مرحله‌ی پیش‌تولید بازی نخست خط حماسۀ دوم قرار داریم.

پیش از این نیز اعلام شده بود که برای ساخت نسخه‌ی بعدی این مجموعه‌ی جهان‌آزاد، به جای موتور بازی‌سازی رد انجین (REDengine) که به خود این شرکت تعلق دارد و در ساخت نسخه‌های پیشین و بازی Cyberpunk 2077 از آن استفاده شده است، از موتور بازی‌سازی شرکت اپیک گیمز (Epic Games) یعنی آنریل انجین 5 (Unreal Engine) استفاده خواهد شد.

طی این گزارش، او همچنین اعلام کرد که نسخه‌ی نسل نهمی The Witcher 3: Wild Hunt در ادامه‌ی سال جاری برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس منتشر می‌شود.

shinji mikamiBehzaaadmeysambناتی گادvahid gamerPorfosorتاد خالی بند (مطمئنم استارفیلد 2022 میاد)Jailor70farshadxInvisible bearded userامیر گیمرMohsenj74Ellie Terminator(Squatlatex(Old man editionAlbertمتین

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا