بازی

تریلر جدید She-Hulk حضور شخصیت Razorback را تایید کرد

تریلر جدید She-Hulk حضور شخصیت Razorback را تایید کرد

در تریلری که مارول در پنل کامیک‌کان خود از سریال «She-Hulk» منتشر کرد، شخصیت‌های منفی زیادی که در این سریال حضور خواهند داشت را به نمایش گذاشت.

در سریال «She-Hulk: Attorney at Law»، جنیفر والترز در دفتر وکالتی که در ارائه خدمات برای ابرقهرمان تخصص دارد شروع به کار می‌کند. این شغل به جنیفر این امکان را می‌دهد تا با ابرقهرمانان درستکار و خلافکار مختلفی آشنا شود. همانطور که در تریلر نشان داده شد، او با عده زیادی از قهرمانان آشنا و ناآشنا رو به رو شد.

بخش اعظمی از این تریلر به شخصیت Abomination اختصاص داده شده است، این شخصیت برای اولین بار در سال 2008 در فیلم «The Incredible Hulk» به دنیای سینمایی مارول معرفی شد. در کنار Abomination، وانگ نیز در این سریال حضور خواهد داشت. به علت حضور کوتاه Abomination در فیلم «Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings» ارتباط این شخصیت با وانگ برای طرفداران تعجب برانگیز نبوده است. وانگ به وسیله پورتال‌ها این شخصیت را از زندان فراری می‌داده تا در سازمان زیرزمینی به صورت غیرقانونی مبارزه کند.

تبلیغات

شخصیت جدیدی که تا به حال در دنیای سینمایی مارول نمایش داده نشده، Razorback، نیز در این تریلر دیده می‌شود. این شخصیت ارتباط نزدیکی با شخصیت‌های «Midnight» و «Poppa Wheelie» دارد پس احتمال حضور آن‌ها نیز در این سریال بالا است. در کنار همه این شخصیت‌ها احتمال حضور شخصیت‌های آشنای زیادی در این سریال وجود دارد. آیا واندا ماکسیماف برای اعمالش در وست ویو در دادگاه محاکمه خواهد شد؟ داستان این سریال احتمالات زیادی را رقم خواهد زد.

منبع: مووی‌وب

meysambEmad-Martian

مجله خبری gsxr

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا